Rüyada Şamar Görmek

Rüyada şamar görmek, size sırf kendi çıkarı için yanaşan bir insana yorumlanır. Kendi menfaati için sizinle sık sık görüşen biri olabilir. Maddi veya manevi olarak bu kişi sizden yararlanmaya çalışabilir. Güven duymadığınız kişiler varsa bir şeylerden bahsederken çok dikkatli olun. Çünkü ileride bunları size koz olarak kullanabilirler. Bazı sırlarınızı herkese paylaşmamaya gayret edin. İyi niyetli olmayan kişilerin kulağına gideilir. Rüyada şamarlamak, birinin sizden borç para isteyeceğine yorumlanır. Bu parayı vermek konusunda çok kararsız kalabilirsiniz.

Rüyada birinin şamar attığını görmek, kötü kişilerin oyununa gelmemeye ve niyetlerinin farkına varmaya yorumlanır. Çevrenizde size karşı ağır sözler sarf eden biri olabilir. O kişi sonunda gerçek yüzünü size gösterebilir. Hiç hak etmediğiniz şeyler de söyleyebilir.

Rüyada Şamar Görmek İslami Yorumu

Rüyada şamar görmek ihya yorumu, yapılan haksızlıkların ortaya çıkmasına ve arkanızdan her ne iş çeviriliyor ise öğrenmeye yorumlanır. Sizden gizli saklı işler çeviren kişiler ile yüzleşebilirsiniz. İş hayatında da ummadığınız şeyler öğrenebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status