Rüyada Siyah Balık Görmek

Rüyada siyah balık görmek, uzun zamandan beri içinizi karartan konularda hayırlı gelişmeler olacağına ve şeytanın bacağını kırmaya yorumlanır. Üzerinizdeki uğursuzluk ve şanssızlık son bulur. Karanlık dönem biter ve aydınlık bir dönem başlar. Uzun zamandır hangi işe elinizi atsanız başarısız olup hayal kırıklığına uğruyorsanız sonunda şansın yüzünüze güldüğüne şahit olabilirsiniz ve kısmetleriniz çoğalır. Büyük karamsarlıkların ardından çok hayırlı gelişmeler olur. Rüyada siyah beyaz balık görmek, geri planda kaldığınız her ne alan varsa ön plana çıkıp tanınmaya yorumlanır. İnsanların sizi tanıyacağı ve hayranlarınızın da oluşacağı işler ile adınız anılabilir. Bir kesim işlerinizi çok beğenebilir. Sanatla uğraşanlar da büyük hayran kitlelerine seslenebilirler.

Rüyada büyük siyah balık görmek, derdin tasanın biteceğine ve yakında çok hayırlı gelişmelerin olacağına yorumlanır. Kendini yalnız hisseden insanlar aslında yalnız olmadıklarını görürler. İlerleyen günlerde yakınlarınızın da desteği ile birlikte işlerinizde başarıya ulaşabilirsiniz. Rüyada küçük siyah balık görmek, üzüntülerin dinmesine ve büyük sevinçler yaşamaya yorumlanır. Çok mutsuz iken gelen haberlerin ardından tam tersi çok mutlu olunabilir.

Rüyada Siyah Balık Temizlemek

Borçlarınız varsa yakında tümünden kurtulmaya yorumlanır. kendi işinizi yapıyorsanız beklediğinizden yüklü kazanç sağlanabilir. uzun zamandan beri tedirgin olduğunuz konularda huzurunuz artar ve engeller aşılır.

Rüyada Siyah Balık Isırması

Özel hayatınıza müdahale eden ve karışan insanların artık ilişkinizden uzak durmasına yorumlanır. Eşiniz ya da sevgiliniz ile aranıza giren veya dolduruşa getiren insanlar aradan çıkar. Sevdiğiniz insanla aşkınızı doyasıya yaşayabilirsiniz. Çıkan dedikodular asılsız çıkar.

Rüyada Siyah Balık Tutmak

Kısmetlerin artacağına ve gelecek teklifleri değerlendirmeye yorumlanır. İş ya da eğitim hayatında burs ve benzeri teklifler gelebilir. Ya da başka alanlardan da size gelecek teklifler olabilir. Rüyada siyah balık avlamak, bir süredir evlenmek isteyenlerin sonunda evlenmesine yorumlanır. sevdiğinden nişanlısından ayrılan kişiler yeniden barışarak evlenebilirler.

Rüyada Siyah Balık Öldürmek

Büyük sıkıntıların üzerine perde çekmeye ve artık mutluluk peşinde koşmaya yorumlanır. Herkes için çok hayırlı olacak güzel işler ile anılabilirsiniz. Mesleğinizde de insanlar sizi takdir edebilir, ön yargılar ortadan kalkar.

Rüyada Siyah Balık Görmek İslami Yorumu

Rüyada siyah balık görmek ihya yorumu, hem özel yaşantınızda hem de mesleğinize denge kurmak ve talihsizliklerin ortadan kalkmasına yorumlanır. Büyük sorunları atlatarak kendinize inanıp güvenip zor şeyler başarabilirsiniz. Büyük endişeler biter ve karamsar ruh hali son bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Bahar dedi ki:

  Merhaba cep telefonuma bir erkekten mesaj geldi. Ekran kırmızıydı en üstünde de bir tane rakam vardı. Yanı rakam 6 vardı. Yorumu için şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi yakından tanımak isteyen birinden haber almaya yorumlanır.

 2. Bahar dedi ki:

  Kırmızı ekranlı en üstünde sayı 6 gösteren bir erkekten mesaj geldi telefonuma

DMCA.com Protection Status