Rüyada Sürekli Eski Sevgili Görmek

Rüyada sürekli eski sevgiliyi görmek, geçmişi ile barışmaya ve affetmeye yorumlanır. Sizin kalbinizi kıran her kim varsa artık öfke duygusu biter ve düşünüp moralinizi bozacağınız durumlar ortadan kalkar. Eski sevgilisini unutamayan ve ona kırgın olan birinin de kalbi yumuşar. Karşınıza çıkacak olan biri de eski ilişkinizde yaşadıklarınızı ve eski sevgilinize karşı duygularınızı unutmanıza yardımcı olabilir. Eski sevgiliniz sık sık aklınıza gelmez ve sizi büyüleyen biri karşınıza çıkar. Rüyada hep eski sevgiliyi görmek, ilk görüşte aşık olacağınız biri ile tanışmak ve günden güne ona verdiğiniz değer ve sevginizin artmasına, hayranlık duymaya yorumlanır. Kalbini aşka kapatan biri sürpriz bir aşka yelken açabilir, hiç beklenmedik bir anda karşınıza çıkan biri ile sürpriz bir ilişki başlayabilir. Özel hayatında çok mutsuz olduğundan yakınan biri de artık mutlu olur.

Rüyada sık sık eski sevgiliyi görmek, eski sevgilinizin aklında olduğunuza ve sizi araştırdığına merak ettiğine yorumlanır. Sizi takip ediyor olabilir ve ne yaptığınızdan bir haberdir. Yakın zamanda ayrılan kimseler yeniden barışabilirler. Rüyada üst üste eski sevgiliyi görmek, kalp kırgınlıklarının bitmesine ve sizi olumlu yönde değiştirecek birinin hayatınıza girmesine yorumlanır. Eski ilişkinizde yaptığınız hatalar bu ilişkinizde yapmayarak çok mutlu olabilir, temkinli davranıp sorunlardan kaçınabilirsiniz.

Rüyada Sürekli Eski Sevgili Görmek İslami Yorumu

Rüyada sürekli eski sevgiliyi görmek ihya yorumu, aşk acısı çekip üzülmek yerine kendi değerini bir kez daha anlamak ve bunu hissetmenizi sağlayacak birinin hayatınıza girmesine yorumlanır. Uyumlu bir ilişki başlayabilir, sizin mutluluğunuzu gözeten ve temiz kalpli birine aşık olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
 1. Esma dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle konuşuyorduk yanıma geldiğinde sağ gözü sisikti tabiri nedir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile yeniden konuşmak demektir.

 2. Esma dedi ki:

  Bugün de rüyamda eski sevgilimle telefonda mesajlasiyorduk ilk ben yazmıştım

 3. Esma dedi ki:

  Dün rüyamda eski sevgilimle (ilk sevgilim ayrılalı 2-3 ay oldu) ormanda geziyorduk kopuk kopuk gördüm rüyayı bir kısımda da karsimdaydi ve sağ göz kapağı sismisti bugün ise rüyamda yine o sevgilimle telefonda mesajlastigimizi ve mesajı ilk ben attığımi gördüm tabiri nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin yeniden görüşmek istemesine yorumlanır.

 4. Esra dedi ki:

  Rüyamda benden yeni ayrılan sevgilimi gördüm sağ gözü sisikti ve sevgiliydik yorumu nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya tekrar barışmak konuşmaya yorumlanır.

 5. Çiğdem dedi ki:

  Mrb rüyamda sürekli sarışın oldukça yakışıklı bir erkeğin benden su istediğini gördüm kendisiyle konşmak isteyen kadınlar vardı ama o ısrarla benden istiyordu.Bende pınarın başında bir merdivene çıkıp yukardan bardak alıp kendisine çeşmeden su veriyordum tşkler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekten iyilik görmeye, iş teklifi gelmesine yorumlanır.

 6. Melek dedi ki:

  Rüyamda bir okul gezisindeyiz. Nereye gittiğimizi hatırlamıyorum. Şu anda Sevdiğim çocukta orada. Bizlere hediyelik bir şeyler veriyorlar. Hediyelerden birisi bir kutu. Herkes kutuyu açıyor. Bu sırada büyük bir masada oturuyoruz. Ve sevdiğim çocukta tam karşımda oturuyor. Kutuları açıyoruz. İçinden inci bir kolye çıkıyor. İnci derken tek bir tane incisi var. Sonra sevdiğim çocuk elini bana doğru uzatıyor ilk başta anlamıyorum ama sonradan bana diyirki almayacak mısın? Sonra avcunu açıyor aynı kolyeden iki tane daha var bente teşekkür edip tabiki alırım diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden gelecek fırsatlara, yeni dostlar edinmeye yorumlanır.

 7. dilay sude dedi ki:

  rüyamda sevgilimi, unutamadığım eski sevgilim gibi hissediyorum sanki oymuş gibi bu ne yorumlanır?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden yolların kesişmesine yorumlanır.

 8. dilay sude dedi ki:

  rüyamda sevgilimi, unutamadığım eski sevgilim gibi hissediyorum sanki oymuş gibi bu neye yorumlanır?

 9. Melek dedi ki:

  Rüyamda bir otobüsteyim. Arkamda sevdiğim çocuk oturuyor. Sonra bildiğim bir yerden geçiyoruz. Ancak bildiğim yer bir dersane gibi bir yer olmuş. Sevdiğim çocukta bana buraların dersanesi çok iyi oluyor diyor. Sonra bende onunlaaynı kursa gitmek istediğimi düşünüyorum. Sonrasında o kursun içerisine giriyoruz. Ancak orada da eski sevdiğim çocukla karşılaşıyorum. Gayet normal duruyordu yani beni gördüğüne hiç şaşırmamış gibiydi. Sonra ben onu neden ve nekadar çok sevdiğimi yeniden anımsadım. Ancak o sırada yeni sevdiğim çocuğu arıyordum.

 10. Mustafa uça dedi ki:

  1 senedir ayrıldığım sevgilim 2 gün üst üste rüyama girdi bu ne demek oluyor admin ?

 11. Melek dedi ki:

  Rüyamda bir otobüsteyim. Arkamda sevdiğim çocuk oturuyor. Sonra bildiğim bir yerden geçiyoruz. Ancak bildiğim yer bir dersane gibi bir yer olmuş. Sevdiğim çocukta bana buraların dersanesi çok iyi oluyor diyor. Sonra bende onunlaaynı kursa gitmek istediğimi düşünüyorum. Sonrasında o kursun içerisine giriyoruz. Ancak orada da eski sevdiğim çocukla karşılaşıyorum. Gayet normal duruyordu yani beni gördüğüne hiç şaşırmamış gibiydi. Sonra ben onu neden ve nekadar çok sevdiğimi yeniden anımsadım. Ancak o sırada yeni sevdiğim çocuğu arıyordum yani telefonla deil normal olarak nerede olduğunu öğrenmeye çalışıyordum.

 12. Melek dedi ki:

  Rüyamda bir otobüsteyim. Arkamda sevdiğim çocuk oturuyor. Sonra bildiğim bir yerden geçiyoruz. Ancak bildiğim yer bir dersane gibi bir yer olmuş. Sevdiğim çocukta bana buraların dersanesi çok iyi oluyor diyor. Sonra bende onunlaaynı kursa gitmek istediğimi düşünüyorum. Sonrasında o kursun içerisine giriyoruz. Ancak orada da eski sevdiğim çocukla karşılaşıyorum. Gayet normal duruyordu yani beni gördüğüne hiç şaşırmamış gibiydi. Sonra ben onu neden ve nekadar çok sevdiğimi yeniden anımsadım. Ancak o sırada yeni sevdiğim çocuğu arıyordum. Bu benim rüyayı ikinci yazışım bir cevap verirseniz sevinirim.

 13. Bişrihafi dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim (2sene oldu ayrılalı) ile 1 ortak arkadaşımız beni berberdeyken alıyorlar konuşmak için. Eski sevgilim bizden önden gidiyor ve bi süre sonra gözden kayboluyor. Bende ortak arkadaşımızla onun gittiği yere gidiyorum ama rüya bu şekilde bitti devamı yok

 14. Leyla Özer dedi ki:

  Benim çok uzun süreli bir ilişkim çok yakın bir tarihte bitti. Yaklaşık 1 hafta oldu. Farklı ülkelerde oturuyoruz ve uzaklık sebebiyle o bitirdi ilişkimizi. Ayrıldığımız günden beri hemen her gece rüyamda görüyorum onu. Kopuk kopuk olsa da yan yanaymışız ya da gittiğimiz ortak yerler varmış gibi görüyorum. Bir şekilde hala hayatımda görüyorum yani. Benim bilinçaltımla ilgili olması yüksek ihtimal ama yine de insan merak ediyor tabii. Bunu nasıl yorumlayabilirsiniz?

 15. Ali dedi ki:

  Aynı gün içerisinde 2 defa eski sevgilimle evlendiğimizi gördüm ne anlama gelir

 16. Hastet dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim bir yerde duruyordu ve benim elimde başka birinin bebeği vardı sonra eski sevgilim benimle birlikte bebeğin ailesini bulmaya geliyordu ve rüyada hep benım yanımdaydı hep benim gözlerimin içine bakıyordu

 17. Fatoş dedi ki:

  Aslında beni aldattı ve başka biri ile evlendi .Son zamanlarda neredyse her gece görüyorum aynı ortamdayiz ama konuşmuyoruz bide bazen
  rüya da ortandakiler hala sevgili oldugumuzu zannediyor

  1. Eliff dedi ki:

   Rüya da eski sevgilim sürekli benim olduğum ortama geliyor benimle aynı masada oturuyor ama hiç konuşmuyor beni aldatarak evlendi ben rüyamda onun evlendiğini de biliyorum bide rüya da ki diğer insanlar bizim hala sevgili olduğumuzu söylüyor ben itiraz ediyorum yok öyle birşey diye son zamanlarda neredyse her gece görüyorum yaptıklarını hazmedemiyorum sürekli aklimda ama her gece ruyama gelmesi normal mi

 18. Öykü dedi ki:

  Rüyamda sürekli eski sevgilimi görüyorum. Sanki beni aldatmış gibi onu soruyorum rüyamda ve hep iliskimzden konuşuyoruz.yorumu nedir?

 19. Rumeysa dedi ki:

  Rüyamda sürekli eski sevgilimi görüyorum. 3 4 Gündür. 2 yıl önce ayrıldık. Ben hala seviyorum aslında ama. Rüyamda barışıyoruz. Ama o barışmaktan mutsuz gibi. Ama barışmayı o istiyor. Yorumunuz nedir? ❤️

DMCA.com Protection Status