Rüyada Taarruz Görmek

Rüyada taarruz görmek, sizi kıskanan ve elinizdeki imkanlara sahip olmak isteyen kimselerle uğraşmaya yorumlanır. Eğitim durumu ya da kariyer hayatınızı çekemeyen kimseler varsa bu kişilerden gelen laflar moralinizi bozabilir. rakipleriniz ile büyük bir çekişme içerisinde olabilirsiniz. Size karşı düşmanca tavrı olan kimseler varsa da dikkatli olmanızda fayda var. Rüyada taarruz etmek, iş ya da eğitime dair büyük bir mücadelede başarıya ulaşmak demektir. Önünüze çıkacak olan hiçbir engel sizi yıldırmaz. Her ne engel olursa olsun aşılır ve çekilen dert cefa karşılığında her şey değişir.

Rüyada hücum görmek, aynı zamanda yarışa girecek olan kimselerin yarıştan başarılı ayrılmasına yorumlanır. Ödül alabilir, emeklerinizin karşılığında takdir kazanabilirsiniz. Eğer uzun zamandır verilen çabalar varsa sonunda hak edilen layık görülen makam mevkiye ulaşılır. Sınava girecek olan kimseler varsa sınavları bekledikleri gibi geçer ve korkulan olmaz.

Rüyada Taarruz Görmek İslami Yorumu

Rüyada taarruz görmek ihya yorumu, dostu ve düşmanı ayırt etmeye, gerçek dostları tanımaya yorumlanır. Sizin kim iyiliğinizi başarınızı istiyor, kim istemiyor ortaya çıkar. İşlerinizi baltalamaya çalışan kimseler varsa yollarınız ayrılır. Ortağı ile sıkıntılar yaşayan kimseler varsa da artık kendi yollarına giderler ve ortaklıklar bozulabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status