Rüyada Tabak Görmek

Rüyada tabak görmek, sevdikleriniz ile bir yemekte bir araya gelmeye ve onlardan güzel sözler işitmeye yorumlanır. Sizinle bilhassa konuşmak ve görüşmek isteyen biri de olabilir. İşsiz olan biri için bu bir iş görüşmesi yapmak ve işe girip para kazanmaya yorumlanır. Önünüzdeki mülakat ve toplantılardan hak edilen sonuçlar alınır. Yemekli görüşmelerde konuşulan konu ve gelen haberlere çok mutlu olunabilir. Rüyada tabak çanak görmek, uzun zamandır yolunuzu gözleyen birini ziyaret etmek şeklinde yorumlanır. Aile büyüklerinin ziyaretine gidilebilir ve onlarla özlemler geride kalır. Rüyada porselen tabak görmek, rahat geçime ve zenginliğe yorumlanır. Borçlu biri yakında kimseye borçlu kalmaz ve evinde rahat geçinir. Yaşam standartlarınız daha iyi yönde ilerleyebilir.

Rüyada kirli tabak görmek, daha çok para harcamak veya borca girmek anlamına gelir. Çıkan bazı aksilikler yüzünden birikimleriniz azalabilir veya elinize daha az para geçebilir. Maddi konularda daha dikkatli olmaya ve önceliği borçlarınızı ödemeye vermenizde fayda var.

Rüyada Tabak Örtüsü Görmek

Bu rüya evinizde çok mutlu olacağınız misafirler ağırlamak ve hasret gidermek demektir. Uzakta yaşayan yakınlarınız sizi görmeye gelebilirler ve gelirken çok hayırlı haberler de getirebilirler. Bir davet verilebilir.

Rüyada Tabak Yıkamak

Evinizde rızkın bereketin artmasına ve aile fertleri ile iyi geçinmeye yorumlanır. Aileden kimseye borcunuz kalmaz ve daha iyi geçinebilirsiniz. Sadece sizin bildiğiniz sıkıntı ve dertler varsa bunlar tez vakitte çözülür.

Rüyada Boş Tabak Görmek

Helal kazanca ve daha varlıklı olmaya yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda mal mülk sahibi olmak anlamına da gelir. Eğer henüz bir birikim ya da yatırımınız yoksa ilk yatırımınızı yapabilirsiniz. İşsiz olan biri hayırlı bir işe girer.

Rüyada Tabak Kırmak

Sizi kırıp üzen biri varsa gönlünüzü almasına yorumlanır. Eğer bir anlık sinir ve öfke ile işitilen sözler varsa aranızdaki sorunları çözebilirsiniz. Yeni ayrılan biri için bu ayrılığın kısa sürmesine ve yeniden bir araya gelmeye yorumlanır.

Rüyada Tabak Görmek İslami Yorumu

Rüyada tabak görmek ihya yorumu, ticari hayatta daha şanslı olmak ve maddi kayıpların geri gelmesine yorumlanır. Sizi dolandıran veya verdiğiniz borcu ödemeyen her kim varsa geç de olsa geri öder. Elinize geçen para çok hayırlı işlere gidebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status