Rüyada Taban Görmek

Rüyada taban görmek, kendinizi güvende hissetmek veya güvence altına almak anlamına gelir. Yakın zanda maddi yönden kendinize yatırım yapabilir, sigorta ve benzeri şekilde garanti altına alabilirsiniz. Geleceğinize dair da yapacağınız yatırımalr ileride sizi mutlu eder ve zor zamanlarınızı kurtarır. Rüyada ayak tabanı görmek, özlem duyduğunuz insanlar varsa size geri dönmesine yorumlanır. Bir süredir kalbiniz kırıp görüşmediğiniz biri varsa geri dönebilir. Sevgiliniz ile tekrar barışabilirsiniz. Evliyseniz de evliliğinizde çıkan çatırtılar biter ve yeniden güven sağlanır.

Rüyada tahta taban görmek, güven veren dostlar kazanmak ve daimi dostluklar kurmak demektir. Gideceğiniz yerlerde yeni dostlar edinebilir, yeni insanları hayatınıza alabilirsiniz. Eğer başka bir yere taşınma planınız varsa yakında taşınma söz konusu olabilir. Yeni komşular ve dostlar edinebilirsiniz.

Rüyada Düz Taban Görmek

Uzun zamandır kapınızı çalmayan kimseler karşınıza çıkabilirler. Kendi çıkarı için sizinle görüşen ve iyi davranan birileri de olabilir. Aranızdaki dostluk pek de inandırıcı olmayabilir. Eğer çıkarları yüzünden yanınızda olan kimseler varsa maskeleri düşer.

Rüyada Taban Görmek İslami Yorumu

Rüyada taban görmek ihya yorumu, yeni uğraşlar edinmek ve kazanç demektir. İşsiz olan biri düzenli bir işe girebilir, maddi yönden kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Eğer bir süredir belge evrak işleri ile uğraşıyorsanız sorunsuz bir şekilde hallolur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status