Rüyada Tabanca Görmek

Rüyada tabanca görmek, size karşı sözleri ve hal hareketleri kırıcı olan biri varsa bu kişinin pişmanlık duymasına yorumlanır. Ayrıldığınız kişi de pişman olarak sizi geri kazanmak isteyebilir. Eğer büyük laflar işitti iseniz bu lafları her kim söyledi ise bundan daha sonrasında özür dileyebilir. Size karşı haksızlık yapan kimseler bu haksızlıkları telafi ederler. Rüyada tabancası olduğunu görmek, korku ve endişelerden arınmaya, doğru yoldan şaşmamaya yorumlanır. Her ne kadar çevrenizde sizi kışkırtan ve üzen kimseler varsa da kendi yolunuzdan şaşmadığınız sürece çok güzel ödüllendirilebilirsiniz. Azmin ve sabrı sonunda her şey hak edildiği gibi olur.

Rüyada tabanca taşımak, toplum önünde güç ve saygınlık kazanmak demektir. Kendi işlerinizde ve çalışmalarınızda azim ve hırsınız artabilir, daha kısa sürede başarı yakalanabilir. Özellikle de size inanmayan insanlar varsa onlara inat bir şeyler başarabilirsiniz. Rüyada tabanca kullanmak, iftiralardan ve tehlikelerden uzak durmaya yorumlanır. İnsanların size karşı bakış açısı değişir ve kötü düşüncelerden kurtulurlar.

Rüyada Tabanca Sıkmak

İş hayatında önemli bir itibar sahibi olmak ve kendi emekleri ile bir yere gelmeye yorumlanır. Rüyada tabancayla ateş etmek, tüm zorluklara rağmen önemli bir şey başarmak ve kendinize güvenin artmasına yorumlanır. Aşılması zor sanılan engeller aşılır ve kötülüklerden uzak durulur. Rüyada tabancayla nişan almak, kötü ve düşmanca olan her kim varsa bu düşüncelerinin değişmesine ve size karşı ön yargılı olan insanlarla dost olmaya yorumlanır.

Rüyada Tabanca Bulmak

Bir süredir çaba gösterdiğiniz plan projelerinize ulaşmaya ve beklenilenden daha kısa sürede başarılı olup bunu herkese göstermeye yorumlanır. Çalışma hayatında yapılan işler size kısa sürede güç ve saygınlık kazandırabilir.

Rüyada Tabanca Sesi Duymak

Hakkınızda çıkan dedikodu ya da iftiralar varsa hepsinin yalan olduğunun öğrenilmesine yorumlanır. Arkanızdan kötü şeyler düşünen veya ön yargılı olan kişiler varsa da bunlarla ilgili şeyler duyabilirsiniz. Sizinle ilgili dedikleri kulağınıza gelebilir.

Rüyada Tabanca Görmek İslami Yorumu

Rüyada tabanca görmek ihya yorumu, kötü sözlerden ve her türlü kötülükten korunmaya, adaletin sizden yana olmasına yorumlanır. Mahkemesi olan kişiler için hayırlı haberler gelir ve sizin haklılığınız ortaya çıkar. Bazı korkularınız varsa bunlar artık geçmişte kalır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status