Rüyada Tabure Görmek

Rüyada tabure görmek, çıkılacak olan bir seyahatin size çok iyi geleceğine yorumlanır. Sevdikleriniz ile birlikte tatile çıkabilirsiniz. Uzun zamandır gitmek istediğiniz bir yere yolunuz düşebilir. Ya da sevdikleriniz size tatil sürprizi yapabilirler. Dostlarınız ile birlikte güzel anılar biriktirebilir ve yeni yerler görebilirsiniz. Rüyada tahta tabure görmek, yeni bir iş kurmaya yorumlanır. Eğer böyle bir planınız yoksa yeni bir kursa yazılmanız söz konusu olabilir. Farklı bir alanda yeni şeyler öğrenebilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Rüyada plastik tabure görmek, yarım kalan işleri bitirmeye ve yeniliklere yorumlanır. Üzerinizdeki görev ve sorumlulukları tamamladıktan sonra yeni işler plan ve projelere dahil olunabilir. İş değişikliği veya mesleki alanda da bir değişim söz konusu olabilir.

Rüyada Kırık Tabure Görmek

Bir süredir kırgın olduğunuz ve evine gitmediğiniz birinin sizi ısrarla çağırmasına yorumlanır. Çok ısrar ederek sizi görmek isteyen biri olabilir. Yeniden gönlünüzü kazanmaya çalışabilir ve davet edip eskisi gibi görüşmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Tabureye Oturmak

Uzun bir bekleyişin ardından gelecek olan habere çok mutlu olmaya yorumlanır. Eğer bir süredir beklenen terfi varsa bu terfiyi sonunda alabilirsiniz. Ya da bir iş başvurusu mülakatına katılacak iseniz iyi geçer. İş hayatında beklentileriniz sonuç verir.

Rüyada Tabure Taşıdığını Görmek

Uzun zamandır kendinize zaman ayırmak ve tatile çıkmak istiyorsanız yakında bu fırsatı bulmaya yorumlanır. İşinize ara verebilir ve kafanızı dinleyebilirsiniz. Çok fazla sorumluluk altında kalan kişiler de bir süre hepsinden uzaklaşabilirler.

Rüyada Tabure Görmek İslami Yorumu

Rüyada tabure görmek ihya yorumu, ertelenen seyahatleri gerçekleştirmek ve sık yolculuk yapmaya yorumlanır. Şu günlerde iş veya başka sebepler ile sık sık bir yerlere gidebilir, yeni yerler görebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi sizi tatile de çıkarabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. İbrahim dedi ki:

    Evde Yaşamayan kadın arkadaş tarafından tabure verilerek komşuya tabure götürmek yolda köşeye vardım rüyam bitti

DMCA.com Protection Status