Rüyada Tacir Görmek

Rüyada tacir görmek, parasal konularda anlaşmazlığa düşmeye yorumlanır. Ortak iş yapan kişiler ortaklıklarını bozma kararı alabilirler. Ortaklarınız ile parasal konularda sorunlar çıkabilir ve fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Tek başınıza bir iş kurmak kararı da verebilirsiniz. Yapılan ortak yatırımlarda bir takım sıkıntılar yaşanabilir. Güvendiğiniz biri sizi maddi olarak zor durumda bırakabilir.

Rüyada tacirden bir şey almak, uzun zamandır satın alınması istenen bir şeyi yakında almaya yorumlanır. Önemi bir anlaşma da yapılabilir. Yeni iş görüşmeleri olabilir. Örneğin iş hayatında anlaşmalı olduğunuz tedarikçilerden vazgeçerek yeni iş anlaşmaları yapabilirsiniz.

Rüyada Tacir Görmek İslami Yorumu

Rüyada tacir görmek ihya yorumu, sizden borç isteyecek birine güvenmemeye yorumlanır. Özellikle de iş hayatında sizden yüklü para isteyen birine kendinizi güvene almadan borç verirseniz daha sonrasında çok pişman olabilirsiniz. Ödemenizi yapmak istemeyebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status