Rüyada Taciz Görmek

Rüyada taciz görmek, bazı dertleri boşuna kafanıza taktığınızı öğrenmeye yorumlanır. Uzun zamandan beri sizi dertlendiren bir konuda boşuna bu kadar kaygılandığınızı öğrenebilirsiniz. İçinizi rahatlatan haberler gelir. Zamanında söylenen yalanlar ve sırlar da ortaya çıkabilir. Artık başkalarının hataları yüzünden zor durumda kalmazsınız. Rüyada cinsel taciz görmek, size karşı tehditkar davranan birinin temelli hayatınızdan çıkmasına yorumlanır. Hep tehdit eder gibi konuşan biri artık size ulaşamaz ve baskı yapamaz.

Rüyada taciz edildiğini görmek, sakin kaldığınız bir konuda sizi adeta çıldırtacak sinirlendirecek şeyler duymaya yorumlanır. Sizi öfkelendiren biri olabilir ve o kişinin hal hareketlerine anlam vermekte bir hayli zorluk çekebilirsiniz. Aranızda büyük bir tartışma geçebilir.

Rüyada Tacize Uğramak

Rahatınızı bozan birinin hayatınızdan çıkmasına ve yeniden huzur bulmaya yorumlanır. Sözleri ile sizi inciten, kıskanan veya uğraşan kişiler artık size karışamazlar. Sizi mutsuz etmeye çalışan ve ağır laflar sarf eden biri de bundan dolayı büyük bir pişmanlık duyabilir.

Rüyada Taciz Görmek İslami Yorumu

Rüyada taciz görmek ihya yorumu, bazı insanların gerçek yüzünü sonradan görmeye ve yolları ayırmaya yorumlanır. Uzun süredir size karşı negatif düşünceleri olan birinin maskesi düşer. Size iftira atmaya kalkan biri de herkese rezil olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status