Rüyada Tahin Görmek

Rüyada tahin görmek, helal yoldan bol kazanç sağlanmasına yorumlanır. Elinize geçen para çok hayırlı yerlere gidebilir. Uzun zamandır ertelenen ihtiyaçlarınız için de yüklü bir miktarda para elinize geçebilir. Yıllardır istediğiniz şeyleri satın alabilme gücüne sahip olunabilir. Ekonomik gücünüz daha da artabilir. Rüyada tahin pekmez görmek, iki yerden birden iş teklifine ve hayırlı kazanca yorumlanır. Örneğin hem kendi işlerinizle hem de bir yerden gelecek ek iş ile ilgilenebilirsiniz. Kendi işini yapanlar da yeni bir iş anlaşması yapabilirler.

Rüyada tahin helvası görmek, hoş sohbeti simgeler. Bir yerden gelecek davet ile birlikte yeni insanlar tanıma şansına sahip olabilir ve bulunduğunuz yerde sosyalleşebilirsiniz. Daha çok insan sizi tanıyabilir ve şan şöhret sahibi de olunabilir. İkili sohbetlerde çok mutlu olacağınız havadisler alabilirsiniz.

Rüyada Tahin Yemek

Rüyada tahin yediğini görmek, yatırım yapmaya ve mal mülkün değerlenmesine yorumlanır. Yeni yapılan döviz veya altın yatırımlarınız kar sağlayabilir. Ya da alacağınız ev veya arsa gibi yatırımlardan kısa sürede çok fazla karınız olabilir. Aldığınıza pişman olmayacağınız yatırımlarınız olur.

Rüyada Tahin Görmek İslami Yorumu

Rüyada tahin görmek ihya yorumu, iyi bir rüyadır ve neşeniz artar. Şimdiye kadar kaygılandıran konularda artık hayırlı gelişmeler olur. Eğer çok özlediğiniz kişiler varsa karşılıklı görüşmeniz olabilir ve hasretler biter. Uzun süren hasretler yakında biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status