Rüyada Tanıdığı Birini Ölmüş Görmek

Rüyada tanıdığı birini ölü görmek, yeni bir arkadaş edinmeye e arkadaş ortamında değişiklik olmasına yorumlanır. Başka bir iş ortamında bulunabilirsiniz. Bu gördüğünüz arkadaşınız nereden tanıdık ise o ortamdan uzak kalınabilir. Aynı zamanda başka bir yere taşınabilir, sevdiklerinizden uzak bir yerde hayatınızı sürdürmeye başlayabilirsiniz. Rüyada tanıdık birinin öldüğünü görmek, aynı zamanda evliliğe yorumlanır. Bu kişi bekarsa evlilik haberi alınabilir. Y da gelen başka bir haber sevindirir. Eğer hasta biri ise iyi haberler gelir, şifasını bulur. Onun adına mutlu olabilirsiniz.  

Rüyada yaşayan birini ölü görmek, günahlardan dolayı tövbe ederek iyilik peşinde koşmaya ve daha fazla dost kazanmaya yorumlanır. Çevrenizde hasta biri şifasını bulur. Zor günlerde yakın insanlar sayesinde atlatılır. Bekar olanlar için de talip müjdesi verir.

Rüyada Akrabalarından Birinin Öldüğünü Görmek

Akrabalar ile hayırlı bir olay için bir araya gelmeye ve küs olduklarınızla barışmaya yorumlanır. Hane içinden bebek bekleyen bir akrabanız olabilir. Y ada evlilik haberi gelen bir yakınızı tebrike etmeye gidebilirsiniz. Düğün dernek telaşı içerisine girilebilir, haneye gelin damat gelir. Eğer bu akrabanız bir süredir merak ettiğiniz biriyse iyi haberler gelir. Hasta ise de şifasına erişir. Onun adına mutlu olunur.

Rüyada Tanıdığı Birini Ölmüş Görmek İslami Yorumu

Rüyada tanıdığı birini ölmüş görmek ihya yorumu, makam mevki sahibi olmak aileye yardımcı olmaya ve aile içerisinde gurur duyulacak bir mevkiye ulaşmaya yorumlanır. Akrabalarınızdan övgü dolu sözler işitebilirsiniz, sizden bir iyilik bekleyebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Hasan dedi ki:

  Sa ruyamda arkasimin ablasinin ölüm haberini aldim cok üzüldum bunun yorumu nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya müjdeli bir haber sağlık sıhhatey orumlanır.

 2. Mine dedi ki:

  Ruyada komsunun oglunu koek baligi isiraarak yiyordu ,komsunun ayni komsu diger oglu beni su botuyla kurtariyordu..

 3. Aslı dedi ki:

  Ölmüş bi akrabamız var rüyamda yaşadığını gördüm sonra tekrar ölüyodu ve onun kız kardeşi de onunla beraber ölüyordu ama ben çok ağlıyodum

 4. Derya dedi ki:

  Rüyamda bir tanıdığımın ölmüş olduğunu ve cenazesinde ağladığımı gördüm. Manası nedir

 5. Adem dedi ki:

  Amcamın kızının koltukta öylece öldüğünü gördüm

DMCA.com Protection Status