Rüyada Üç Aylık Almak

Rüyada üç aylık aldığını görmek, bir yerden gelmesini beklediğiniz para varsa bu para tez vakitte elinize geçer. Geçim sıkıntısı çekenler bundan kurtulurlar. İş arayan kişiler için yeni bir iş teklifi almaya yorumlanır. Eğer ailenizde işsiz olan ve maddi destekte bulunduğunuz biri varsa bu kişi yeni bir işe girebilir ve yeniden kendi kazancını sağlar. Üzerinizdeki maddi külfet kalkar ve cebinize daha çok para kalır. Borcu olan biri için bu rüya borçlarını toplu ödeyip kurtulmasına yorumlanır.

Rüyada 3 aylık emekli maaşını almak, evinizde rızkın bereketin artmasına ve rahat geçime yorumlanır. Yaşanan maddi sıkıntılar tez vakitte son bulur. Bekleyen masraflarınız varsa bu masraflarınızı rahat karşılayacağınız miktar para elinize geçebilir. Beklenmedik anda gelen toplu para ile eliniz rahatlar.

Rüyada Üç Aylık Almak İslami Yorumu

Rüyada üç aylık almak görmek ihya yorumu, evinizde bolluk ve berekete rahat geçime yorumlanır. Evinize toplu para girebilir ve maddi geçim rahatlar. Bir süredir ödeyemediğiniz borçlarınız varsa elinize geçen para sizi rahatlatır.Eğer bir süre önce sizden borç alan kimseler varsa bu parayı tez vakitte geri öderler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status