Rüyada Uçkur Görmek

Rüyada uçkur görmek, sizi mağdur eden biri varsa o işinin buna çok pişman olmasına yorumlanır. Paranızda pulunuzda gözü olan ve maddi zarara uğratan kimseler zararlarını telafi ederler. Açılan bir tazminat davası varsa davadan iyi sonuçlar alınır. Hakkınız olan para ya da mal mülk elinize geçer. Miras sebebi ile de akrabalar ile aranız açıksa herkes kendi payına düşeni alır. Aç gözlülük ve hırs yapan kişiler emeline ulaşamazlar, kimin çıkar sahibi olduğu ortaya çıkar.

Rüyada uçkur lastiği görmek, hakkınızda olur olmaz dedikodu yapan ve sonra yüzüne gülen her kim ise bu kişinin maskesi düşer. Size karşı iki yüzlü davranan bir insan varsa foyası ortaya çıkar. Sizi aldatıp yalan söylediği ya da kıskandığını öğrenebilirsiniz. Bir zamanlar güvendiğiniz birine güveniniz yerle bir olabilir.

Rüyada Uçkur Görmek İslami Yorumu

Rüyada uçkur görmek ihya yorumu, dost ve düşmanı ayırt edeceğinize yorumlanır. Gerçek yüzü ortaya çıkan biri olabilir. Geç de olsa her şey ortaya çıkar, yalanlar ve gizli saklı işler öğrenilir. Gizliden gizliye haince plan projeler içerisinde olan birine karşı kendinizi koruyabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status