Rüyada Uçmak

Rüyada uçmak, büyük isteklere erişmek anlamına gelir. Şimdiye kadar istediğiniz ve hayal ettiğiniz bir şeye çok yaklaşabilirsiniz. Mesela eğitim hayatında konulan hedeflere ulaşılır ve arkadaşlarınızdan daha iyi fırsatlar elinize geçebilir. Yurt dışına çıkmak isteyen kişiler bu hayallerini gerçekleştirirler. Kariyer hayatınızda hedeflerinize ulaşarak emeklerinizin sonucunda önemli bir konuma yükselebilirsiniz. Kişi kendini görmek istediği yerde görür. Kendinize örnek aldığınız insanlar varsa onlarla benzer başarılarınız olabilir. Rüyada uçtuğunu görmek, aynı zamanda yurt dışı hayali olan bir insan için bu hayalin gerçek olmasına yorumlanır. Başvuruları olan kişiler tez zamanda kabul haberi alabilirler. Rüyada havada uçmak, hayallerini yaşamak anlamına gelir. Sevdiğiniz insanlar ile birlikte hayallerinizi gerçekleştirebilir ve mutlu bir birliktelik yaşanabilir.

Rüyada alçaktan uçmak, bekar olan biri için mutlu olacağı bir ilişki yaşamaya yorumlanır. Kendinizi yanında güvende ve huzurlu hissedeceğiniz biri hayatınıza girebilir. İlk görüşte aşık olabilirsiniz. Rüyada koşarken uçmak, gelecek günlerde bir yere seyahat etmek anlamına gelir. Bir süredir gitmek istediğiniz yere yolculuk yapılabilir.

Rüyada Evin İçinde Uçmak

Bu rüya evinizde huzura ve mutluluğa yorumlanır. Aile fertlerinden çok hayırlı haberler gelebilir. Eğer bir süredir ailenizin rızasını alamadığınız bir şey varsa artık rızaları olur. Evlenmek isteyen kişiler evlenerek yuvalarını kurarlar.

Rüyada Denizin Üstünde Uçmak

Ayrılan bir insanın tekrar barışması anlamına gelir. Uzun zamandır yaşanan ayrılıklar son bulur ve sevenler kavuşurlar. Başkaları yüzünden ayrılan kişiler de tekrar barışırlar. Evlilik isteyen biri deniz aşırı bir yere evlenebilir.

Rüyada Uçmak İslami Yorumu

Rüyada uçmak görmek ihya yorumu, hayatınızda hayırlı gelişmeler olması anlamına gelir. Sizi çok mutlu edecek olaylar olur, haklı çıkılır. Eğer inanıp güvendiğiniz ve başarmak istediğiniz bir şey varsa yakında başarıya ulaşılır. Kendi çabalarınız sonuç vermeye başlar, başarısız olmak ile ilgili endişeler geride kalır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Umay dedi ki:

    Rüyamda kocaman bi oteldeydim böyle nasıl desem çok yeşillik ve deniz mi havuz mu sanırım hepsi var öyle bir otel ama içinde olmayan şey yok. adeta şehir gibi büyük ve çeşit olan bi yer ama aslında otel. Ben rüyada istediğim an uçabiliyorum ve tüm ötele kuş bakışı bakıyorum işte bi iki kere rüyada kendi isteğimle anne babamın yanına indim yanş gökyüzünden yere sonra tekrar çıktım sonra tekrar indim yakın bir arkadaşımı gördüm. Bana uçmak istediğini söyledi kucağıma aldım onu ama uçamadım neden bilmiyorum sanki birisi beni çekiyormuş ve vücudumu zorluyormuş gibi hissettim onu kucağımdan indirdim sonda tekrar rahatça uçmaya devan ettim ama uçmak dediğimde tek yaptığım şey yükseklere çıkıp büyük ormanlı havuzlu Denizli otele bakmak. Gittiğim otel aynı zamanda kpop oteliymiş yani Kore pop işte sürekli onların şarkıları çalıyor ve ürünleri eşyaları hep onlarla ilgiliymiş. İnternette YouTube da yayınlarım arkadaşlarıma gösteririm diye düşünüyorum o sırada zaten internette bir iki YouTube videosu çeken insanların zaten bu otel ile alakalı video hazırladığını görüyorum rüya orada bitiyor anlamı nedir çok detay girdim ama umarım cevaplarsınız 🙂

DMCA.com Protection Status