Rüyada Üflemek

Rüyada üflemek, sizi dolduruşa getirmeye çalışan birilerine yorumlanır ve bu sebeple huzurunuz kaçabilir. Sevdiklerinize karşı sizi dolduruşa getirmeye çalışan kimseler varsa her duyduğunuza inanmayın. Sevdiğiniz insan ile aranızı açmak isteyen kişiler de ortaya iftira yalan dolan atabilirler. Sizi ve yakınlarınızı kıskanıp aranıza giren kişilere dikkat edin. Yoksa boş yere sevdiklerinizin kalbini kırabilirsiniz. Rüyada üflediğini görmek, aynız amanda kuruntulardan kurtulmak anlamına gelir. Bir şeyleri boşuna sorun yaptığınızı fark edebilirsiniz. Rüyada nefes üflemek, sizi rahatsız eden insanlar varsa bu insanların hayatınızdan çıkmasına ve sorunların asıl nedeninin ortaya çıkmasına yorumlanır.

Rüyada ney üflemek, dostlarınız ile ilerleyen günlerde hayırlı bir olay için bir araya gelmek anlamına gelir. Mesela yakın dostlarınızın bir davetine katılabilir, sevdikleriniz ile uzun sohbetler ederek onlardan çok hayırlı havadisler alabilirsiniz.

Rüyada Okuyup Üflendiğini Görmek

Sırlarınız paylaştığınız bir insanın güveninizi sarsmasına yorumlanır. Sizden öğrendiği sırları başkasına söylediğini öğrenebilirsiniz. Saklamaya çalıştığınız bir şeyler de gün yüzüne çıkabilir. Gizlemeye çalışırken daha da ortaya çıkabilir.

Rüyada Enseye Üflenmesi

Sizi tedirgin eden bir insana yorumlanır. Örneğin yakın çevrenizde güvenmediğiniz bir insan varsa uzaklaşma kararı alınabilir. İlişkisi olanlar ayrılmak istiyorsa yakında ayrılırlar. Rüyada boynuna üflenmesi, size yalan dolan bir şeyler söyleyerek kızdırmaya çalışan birine yorumlanır.

Rüyada Mum Üflemek

Rüyada mum üflediğini görmek, romantik bir ilişkiye yorumlanır. Bekar olan biri ruh ikizini bulabilir. Sizi tamamlayan biri hayatınıza girebilir ve saadet dolu bir birliktelik olur. İlişkisi olanlar ise sevdikleri insan ile muradına ererler.

Rüyada Üflemek İslami Yorumu

Rüyada üflemek görmek ihya yorumu, yakın çevrenizde bazı insanların gerçek yüzlerini görmek ve onların kendilerini ele vermesine yorumlanır. Sizi kıskanan ve mutsuz olmanızı isteyen insanların maskesi düşer ve aslında sizi mutsuz etmeye çalıştıkları anlaşılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status