Rüyada Vaad Görmek

Rüyada vaat görmek, zor bir görev üstlenmek ve pişman olmak anlamına gelir. Üzerinize almış olduğunuz sorumluluklardan dolayı pişmanlık duyabilirsiniz. İş hayatında da sizi zorlayan görevler olabilir. Hatta hiç bilgi sahibi olmadığınız bir konu hakkında sizden beklentisi olan kişiler olabilir. Çıkmaza girebilir ve stres altında kalabilirsiniz. Rüyada vaad etmek, birine verilen sözden dolayı pişman olmak ve bu kişi ile aranızın açılmasına yorumlanır. Sizden çok fazla beklenti içerisine giren biri de olabilir. Rüyada vaatte bulunmak, size vermiş olduğu sözleri tutmayan birilerine yorumlanır. Uzun süredir beklenen haber gelmez. Beklenti içerisine girmiş olmaktan dolayı keyfiniz kaçabilir. İş sözü veren biri de sözünü tutmayabilir.

Rüyada birine bir şey vaat etmek, şu günlerde kimseye bir söz vermemeniz konusunda uyarı anlamı taşır. İnsanları boş yere umutlandırmamaya gayret edin. Çünkü sözlerinizi ciddiye alan birileri olabilir ve sonrasında arkadaşlıklarınız bozulabilir. Yapacağınız bir şey için söz vermeyin.

Rüyada Evlilik Vaadiyle Kandırılmak

Özel hayatınızda sıkıntılı günler geçirmek ve sevdiğiniz kişi ile aranızda güven sorunlarının ortaya çıkacağına, onun bazı yalanlarını öğrenmeye yorumlanır. Sizden gizlemiş olduğu bir takım şeyler olabilir. Onun hayatınıza dair öğreneceğiniz bazı şeyler yüzünden evlenmekten vazgeçebilirsiniz.

Rüyada Vaad Görmek İslami Yorumu

Rüyada vaad görmek ihya yorumu, şüphelerin gerçek çıkmasına ve sizi hayal kırıklığına uğratacak bir takım haberler alınmasına yorumlanır. Sizi kandırmaya çalışan kişiler olabilir veya duygularınız ile oynamaya kalkabilirler. Yerine getirmesi zor vaatler veren birine karşı dikkatli olun.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. İnci dedi ki:

    Mrb rüyada bir çok meyve ağaçları limon ağacı armut ağacı sonra tanımadığım bir ailenin bahçesinde vişne ağacı salladıklarını gördüm yanlarına gidiyordum yerde koyu kırmızı tatlı vişneler vardı ikram ediyorlardı kucağımda bir erkek çocuğu vardı kablara meyveler koyup bana meyvelerden veriyorlardı tşkler

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya iş hayatında bol kazanca ve zenginliğe yorumlanır.

DMCA.com Protection Status