Rüyada Vade Görmek

Rüyada vade görmek, düzenli ödeyebileceğiniz bir borca girmeye yorumlanır. Ev araba satın almak için kredi çekebilir, bir süreliğine paranızın yeri belli olur. Maddi yönden zor durumda kalınmaz ancak kendi istekleriniz için borç almak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle de bir süredir alım satım konusunda kararsız iseniz artık kararınızı verebilir ve maddi imkanlarınızı zorlayabilirsiniz. Daha çok gelir elde etmek isteyenler ek gelir imkanı da elde edilebilir ve girilen borçlar rahat ödenir.

Rüyada vade vermek, aynı zamanda zor görevler üstlenmek zorunda kalmaya yorumlanır. Size verilen görevler artabilir ve iş hayatında daha stresli bir sürece girilebilir. Kendi işini yapan kişiler işlerinde verimli bir döneme girerler ancak işlerinize yetişmekte güçlük çekebilirsiniz. Ticaret hayatında bol kazançlı bir dönem olur.

Rüyada Vade Görmek İslami Yorumu

Rüyada vade görmek ihya yorumu, çalışmayanlar için zor bir işe girmeye yorumlanır. Size yüklenen sorumluluklar gün geçtikçe artabilir ve ailenize kendinize zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. Eğitim hayatı devam edenler için de sınavlarında zorlanmaya yorumlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status