Rüyada Vaftiz Görmek

Rüyada vaftiz görmek, bir süredir karmaşa içerisinde olan ve ev hayatına zaman ayıramayan kişiler için hem iş hem de aile hayatında zaman ayırmak anlamına gelir. Hayatınıza denge ve düzen girer. Sevdiklerinize daha çok zaman ayırabilir, aileniz ile daha çok vakit geçirerek onlarla mutluluklarınızı paylaşabilirsiniz. Bir süredir aile fertleri ile küs olanlar barışırlar. Yaşanan küslükler geride kalır ve sevdikleriniz ile aranızdaki sorunları konuşup çözebilirsiniz. Rüyada vaftiz töreni görmek, yakın zamanda yeni bir dost çevresine dahil olmak anlamına gelir. Ancak fikirlerinizin pek de örtüşmediği yabancı kaldığınız bir ortama girebilirsiniz. Yeni bir iş ortamı olabilir.

Rüyada vaftiz edildiğini görmek, yaşanılan bir aksilik veya talihsiz olayı kısa sürede atlatmak anlamına gelir. Eğer planda olmayan aksilikler çıkarsa kısa sürede çözebilirsiniz. Gelecek günlerde hiçbir şeyin motivasyonunuzu düşürmesine izin vermeyin. Rüyada bebeğin vaftiz edildiğini görmek, yeni bir projenizin herkes tarafından eleştirilmesine yorumlanır. Sizi eleştiren ve engel olmak isteyen kişiler olabilir.

Rüyada Vaftiz Suyu Görmek

Geçim sıkıntısı çekip de borçlarına yetişemeyen kişiler için rahat harcama yapacakları kazanca ulaşacakları anlamına gelir. Sizi mutlu edecek bir gelir kapısı aralanabilir ve yeni işler alabilirsiniz. Kendi işini yapanlar işlerini büyütebilirler. Para sıkıntısı çeken biri yeni bir çıkış yolu bulur.

Rüyada Vaftiz Görmek İslami Yorumu

Rüyada vaftiz görmek ihya yorumu, kafanızın çok karışık olduğu bir konuda doğru kararı yapmak ve aklınız çelmek isteyen kişilere rağmen doğru seçimler yapmak anlamına gelir. Beklenmedik sorunlar sizin gayretiniz ile çözülürler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
  1. Aziz dedi ki:

    Rüyamda küçük bir çocuğun vaftiz babasıydım çocuk baba baba diye seslendi ve uyandım paylaştığınız yazıları okudum benim rüyam ile alakalı bişey bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

DMCA.com Protection Status