Rüyada Yafta Görmek

Rüyada yafta görmek, sizinle ilgili olur olmaz sözler söyleyen ve arkanızdan konuşan kimseler ile yüzleşmek anlamına gelir. Sizi çekemeyen ve lafınızı yapan kimseler keyfinizi kaçırabilir. İtibarınızı sarsmaya kalkan kimseler ile mücadele etmeniz gerekebilir. Bir süre önce size yakın davranan birinin gerçek yüzü anlaşılır. Paylaşılan sırlar ve söylenen sözleri başkasına  yetiştirebilir. Arada laf taşıyan biri yüzünden sevdikleriniz ile aranız açılabilir.

Rüyada yafta görülmesi, zamanında aranızdan su sızmayan kimseler ile aranızın açılması anlamına da gelir. Bazı arkadaşlarınız ile aranızda gerginlik olabilir. Bir süre önce çok sevdiğiniz biri tarafından kalbiniz kırılabilir ancak gerçek dostlar da anlaşılır.

Rüyada Yafta Görmek İslami Yorumu

Rüyada yafta görmek ihya yorumu, kim dost kim düşman farkına varmak ve sevilmek sayılmaya yorumlanır. Gerçek dostlarınız kim ise onlarla mutlu olunur. Ancak kıskanç ve dedikoducu kimselerin de maskesi düşer ve hayatınızdan uzaklaşırlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status