Rüyada Yağ Çekmek

Rüyada yağ çektiğini görmek, iş ya da eğitim hayatında birinden destek almak ve isteklerine erişmek demektir. Eğer başka bir iş alanına ilgi duyuyorsanız biri size yardımcı olabilir. Eğer işsiz iseniz işe girmeniz için çabalayan kimseler olabilir. Birinden gelen iş teklifine de sevinebilirsiniz. Eğer eğitim hayatında sıkıntılar varsa birinden yardım alınabilir. Uzun zamandır çaresiz kalan kimseler sonunda çaresizliklerine bir çözüm bulurlar. Ne yapsa da istediği gelire ulaşamayan birinin şansı açılır.

Rüyada yağcı görmek, sizden bir iyilik isteyen biri olabilir. Bir süredir sizden bir ricada bulunmak isteyen ancak çekinen biri varsa sonunda sizinle konuşabilir. Sizden önemli bir ricada bulunabilir. Rüyada yağcılık görmek, yeni dostlar kazanmak ve kalabalık bir çalışma ortamında bulunmaya yorumlanır. Herkesle iyi geçineceğiniz bir ortama girebilirsiniz.

Rüyada Yağ Çekmek İslami Yorumu

Rüyada yağ çekmek görmek ihya yorumu, sevdiklerinizden iyilik görmek ve işlerinizin açılmasına, yeni teklifler almaya yorumlanır. Sizi seven insanlardan iyilik gelebilir. Bir süre önce yardımcı olduğunuz birinden de karşılığını bulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status