Rüyada Yağ Görmek

Rüyada yağ görmek, rahat geçime ve dertsiz tasasız olmaya yorumlanır. Aile içerisinde neşe artar ve evinize bol para girer. İş hayatında kazançlı bir döneme girilebilir, elinizi attığınız her işten bol para kazanabilirsiniz. Size borcu olup da ödemeyen kişiler varsa ödemeleriniz gelebilir ve başkası yüzünden yaşanan mağduriyet son bulur. Rüyada zeytinyağı görmek, kendi haklılığınızın ortaya çıkmasına yorumlanır ve mahkemesi olanlar haklı çıkarlar. Eğer bir süredir aranızın açık olduğu insanlar varsa barışmak isteyebilirler. Rüyada sıvıyağ görmek, evinizde sofranızın rızkınızın ve bereketinin artmasına yorumlanır. Ailesi daha rahat geçinsin diye çalışıp çabalayan kişilerin evlerine bol para girer ve evinizde bereket daimi olur. Ailenizin mutluluğu için verdiğiniz emeklerin karşılığını alabilirsiniz.

Rüyada tereyağı görmek, sağlık sıhhate yorumlanır ve hasta olan kişiler tedavi olup sağlıklarına kavuşabilirler. Bir süredir stres veren bir konuda da artık rahat bir nefes alınır. Rüyada sanayağ görmek, eğer evinize gelmeyen biri varsa barışmaya ve tekrar evinize gelip sofranızda oturmasına yorumlanır.

Rüyada Yağ Satıcısı Görmek

İşsiz olan biri için bu rüya iş bulmasına yorumlanır. Yakın çevrenizde sizin yeni bir işe girmenize aracı olan biri olabilir. İşleri kötüye giden kişiler de işlerini düzeltirler ve geçim rahatlar. Borçlarınız yüzünden zor durumda iseniz bir çare bulunur.

Rüyada Yağ Tulumu Görmek

Yeni bir mal mülk edinmek isteyen kişiler için şansın açık olmasına yorumlanır. Bütçenize uygun bir yatırım yapabilirsiniz. Maddi konularda şans açılır ve birikimler artar. Bir yerden beklenen toplu para da elinize geçebilir ve ödemelerinizi rahat yapabilirsiniz.

Rüyada Yağhane Görmek

Bekar olan biri için kendi işinin sahibi olan bir insan ile evlenmesi anlamına gelir. Maddi durumu iyi olan ve gönlü zengin biri karşınıza çıkabilir. Kişi yapacağı evlilik ile maddi sıkıntı yaşamaz. Evli olanların da evlerinde bereket artar.

Rüyada Motor Yağı Görmek

Yakın çevrenizden iyi sözler işitmeye ve sizinle gurur duyulacak bir şey başarmaya yorumlanır. Bir süre önce sınava veya mülakata giren kişiler hayırlı haberler alırlar. Yapılan başvuruların onay aldığı sonucu haberi size gelebilir.

Rüyada Yağ Görmek İslami Yorumu

Rüyada yağ görmek ihya yorumu, maaşında zam bekleyen kişilerin zam almasına ve kendi işi olanların da müşterilerinin günden güne artmasına yorumlanır. İş hayatında daha çok kazanca ulaşılır ve borcu olanlar rahatça ödeyebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status