Rüyada Yağlamak

Rüyada yağlamak, çalışma hayatında üzerinizdeki yükün hafiflemesine ve bir süreliğine rahat etmek anlamına gelir. Zor görevler bitebilir ve artık daha rahat işler ile ilgilenebilirsiniz. Eğer uzun zamandır ertelene ev işleri ve tadilat gibi işler varsa hepsi yapılır ve yarım bekleyen bir işiniz kalmaz. Bir süredir üşendiğiniz işlerinizi de bitirme imkanı elinize geçebilir. Rüyada yağlanmak, işlerinize birinden destek almak anlamına gelir. Size yakın çevrenizden maddi ay da manevi destekte bulunan kişiler olabilir ve bu sayede işleriniz kolaylaşır. Ev işlerinize de yardım eden biri olabilir.

Rüyada ekmek yağlamak, evinizde bol rızka ve berekete yorumlanır. Eviniz için bekleyen harcamalar varsa bu harcamaları yaparak evinizin eksiklerini giderebilirsiniz. Evinizde borcu olan kimseler varsa borçları biter ve evinizde bereket artar. Rüyada bazlama yağlamak, helal kazanca ve bereketini görmeye yorumlanır. Kendi emekleriniz ile kazandığınız para çok hayırlı bir iş için kullanılabilir. Mal mülk edinmek isteyen insanlar da bu hayallerini gerçekleştirebilirler.

Rüyada Kapı Yağlamak

Bir süredir evinize gelmeyen insanlar varsa onları evinizde ağırlamak ve çok mutlu olmaya yorumlanır. Evli olup evinizde huzursuzluk çıkan insanların eşleri ile araları düzelir. Eşiyle boşanma aşamasında olan kişiler de vazgeçebilirler. Ayrılıkların sonrasında her şey düzelir ve evinizde barış sağlanır.

Rüyada Yağlamak İslami Yorumu

Rüyada yağlamak görmek ihya yorumu, karmaşadan kurtulmak ve sorunları rahat bir şekilde atlatmak anlamına gelir. Eğer bazı insanlar ile aranız yanlış anlaşılma yüzünden bozulduysa yeniden barış sağlanır. Başkasına zor görünen bir şeyi kolayca başarabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status