Rüyada Yaşayan Birini Ölmüş Duymak

Rüyada yaşayan birinin öldüğünü duymak, bu kişinin ömrüne ömür katıldığına yorumlanır. Çok hayırlı bir rüyadır ve görülen kişi hakkında hayırlı haberler de gelir. Eğer bu kişi hasta ise şifasına erişir ve kendini daha mutlu hisseder. Başında bazı dertler varsa ve zor günler geçiriyorsa, tez vakitte atlatır. Rüyada hayatta olan birinin öldüğünü duymak, bu kişi tanıdıksa ondan müjdeli haberler gelmesine ve gelecek günlerde bir araya gelmeye yorumlanır. Bu kişi ile uzun uzadıya dertleşebilirsiniz. Belki sizden bir yardım da talep edebilir.

Rüyada ölüm haberi almak, yaşanan bir talihsizliğin kısa sürmesine yorumlanır. Kendinizi şanssız hissettiğiniz bir konuda bu sefer şans sizden yana olur. Bir yere yapılan başvuru varsa ve bir türlü de yanıt gelmiyorsa, yakında beklene başvuru cevabı ulaşır.

Rüyada Tanıdık Birinin Öldüğünü Duymak

Bu kişinin uzun ve sağlıklı bir ömür sürmesine yorumlanır. Eğer hasta ise iyileşir ve ondan mutlu olacağınız haberler alabilirsiniz. U yakınınızın bir derdi varsa sizin yardımınız onun için çok önemli olabilir, gelip dert yanabilir.

Rüyada Tanımadığınız Birinin Öldüğünü Duymak

Çok iyi kalpli insanlar ile tanışmaya yorumlanır. Aile içerisinde bekar olan birileri varsa iyi bir aileye gelin damat olarak giderler. Yeni insanlar görebilir, aile içerisine yeni insanlar katılabilir. Sizin gibi iyi niyetli insanlarla görüşebilirsiniz.

Rüyada Aileden Birinin Öldüğünü Duymak

Haklı olduğunuz bir davada hakkınız olanı alırsınız. Eğer hane içerisinde mal mülk miras konusunda bir türlü anlaşamadığınız kişiler varsa sonunda hakkınız olanı verirler. Bu iş mahkemeye kadar gittiyse de mahkeme sizi haklı bulabilir.

Rüyada Hasta Birinin Öldüğünü Duymak

Bu kişiden hayırlı haberler almaya ve gönlünüzün rahat etmesine yorumlanır. Bazı yorumcular tarafından da içinize dert olan ve sizi içten içe yiyip bitiren bir olay varsa mücadeleniz sonuç verir. Çok hayırlı gelişmeler olur.

Rüyada Bir Dostun Öldüğünü Duymak

Yeni arkadaşlar edinmeye ve vefalı dostlar kazanmaya yorumlanır. Uzun süredir görüşemediğiniz dostlarınız ile de yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. Sosyal çevreniz gün geçtikçe artabilir. Rüyada arkadaşının öldüğünü duymak, ayrıldığınız biri ile barışmaya yorumlanır. Bu kişi sizin peşinize düşüp barışmak için yalvarabilir. Boşanmak üzere olan kişiler için de arkadaşlarının araya girip barıştırmaya çalışmasına yorumlanır.

Rüyada Yaşayan Birini Ölmüş Duymak İslami Yorumu

Rüyada yaşayan birini ölmüş duymak ihya yorumu, bu kişinin güzel bir hayat sürmesine ve mutlu olmasına yorumlanır. Başındaki dertlerden kurtulur. Eğer yakın olduğunuz biriyse, size hayırlı haberler getirebilir. Size bir konuda yardımı dokunabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Ceren dedi ki:

  Öncelikle Rabbim hayra yorsun rüyamı inşallah. Biraz karışık bir rüya nasıl anlatsam… Üç dört katlı bi bina da oturuyoruz. Yanımda liseden arkadaşımda var. İsmi ilayda. Kaç senedir görüşemiyorduk yüz yüze. Arada bi telefonda konuştuğum bi arkadaş. Yanımızda birileri de var sohbet falan ediyoruz evde. Ev sahibiminde düğün mü desem yoksa öyle kalabalık mı desem baya misafiri var… Neyse arkadaşım bi kedi ile evin ilk katına iniyor. Sonra gelen olmayınca ve sesler duydukça tedirgin oluyoruz biz… Gidip bakamıyorumda. Sonra o kedi tekrar yanımıza geliyor yaklaşmaya korkuyoruz. Dolanıyor öyle evin içinde. Mindere falan oturuyor. Sonra pencereden sarkıp ev sahibimin kızına sesleniyorum. Dilan Dilan diye. Dönüp Bakıyor ama seslerini duyamıyorum. Onlara diyorum ki giriş kata girin bi bakın ilayda yok sesler geliyor o katdan diye ama kimse gitmiyor çünkü beni net duyan kimse yok gibi. Sinirleniyorum falan. Arkadaşım rüyamda ev sahibinin kızı imiş o yüzden onlara diyorum gidin bakın diye. Ama giden yok. Kedi beni engellemese gidecem ama korktuğum için gidemiyorum. Biraz daha beklemedikten sonra dayanamıyorum iniyorum aşağı. Arkadaşımın kendi babasını da görüyorum o da benimle geliyor. O önden gidiyor. Karşılaştığımız manzara çok kötü. Evin içi çalılık gibi bir yer ve çalılıklar arasında arkadaşımın cesedi. İşkence yapılmış kanlar içinde ve yüzü tanınmıcak halde çok kötü oluyorum ben. Arkadaşımın babası beni elimden tutup götürüyor onun için bişey yapamayız artık diye. Daha kötü olmamı istemiyor… Ben öyle bırakamayız diye söylemeye çalışıyorum Ama elimden tutup götürüyor beni. Ve ben arkadaşımın halini göre göre uyandım kendime gelemedim yatağın içinde. 😔 Arkadaşım evli bebişi yok. Bende evli ve çocukluyum. Yorumda gerekli olabilir belki

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinde düğün dernek gibi hayırlı bir olay olabilir ve eş dost akraba toplanabilirsiniz. Ailenizin küs olduğu kimseler varsa barışılır.

 2. Ayça dedi ki:

  Merhabalar, içimi yiyip bitiren bir rüya var onu sormak istiyorum size. Benim babam gercek hayatta kanser, tedavi görüyor ve rüyada da onun öldüğünü duyuyorum. Rüya boyunca hatırladığım tek şey babamın ölüm haberi ve ağladığım. Sizce bu neye delalet eder? İyiye mi kötüye mi ?

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda hayırlı bir haber almaya ve sevince yorumlanır.

 3. Aleyna dedi ki:

  Ruyada babaanemin öldüğünü soyledi ablam babannemi ve dedemi fazla sevmiyorum kötü huyları yüzünden koyede gitmedim zaten .rüya çok gercekciydi dedemi tek oturuyoken gördüm ruyada yorumlariniz benim icin değerlidir sabırsızlıkla bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Aranızdaki bazı sorunların çözülmesine yorumlanır.

 4. Nur dedi ki:

  Gerçek hayatta küs olduğum çocukluk arkadaşımın rüyamda beni kuzeniyle birlikte takip ettiğini ve (gerçek hayatta annesi ve babası da sağ olmasına rağmen rüyada önceden babası ölmüş olduğunu biliyormuşum ) annesinin öldüğünü söylediğini gördüm ve birisi bize onun bir iş uğruna öldüğünü anlattı (normalde ev hanımı ama rüyada hemsireymiş) sonra ben bunu anneme anlattım babası zaten ölmüştü şimdi annesini de kaybetti diye… Ve o arkadaşımla birlikte kalem aldık çeşit çeşit .. lütfen yorumlayın benim için önemli..

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır görüşmediğiniz insanlardan haber alınabilir, sıkıntılar biter.

 5. Hilal Askam dedi ki:

  İyi günler hocam çok etkilendiğim bir rüya…. Rüyamda yaklaşık 3 hafta önce konuşmayı bıraktığım ama hala içimde ona karşı bi hoşlantı hissetttiğim birinin, bi ara kendisini beğendiğim bir kuzenimin sevdiği ama kavuşamadığı kızın ve eski bir okuş arkadaşımın öldüğünü duydum. Özellikle hoşlandığım çocuğun mezarını görüp ağladım.Genel olarak rüyada çok üzgündüm ölmelerine.Nasul yorumlarsınız?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzu ömre ve bir süre önce verilen emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

 6. Ese dedi ki:

  İyi akşamlar dayım kanser hastası ben rüyamda onun ölüm haberini aliyorum çok agliyorum

 7. Gülsün dedi ki:

  İyi günler ben ailemden uzakta üniversite okuyorum rüyamda kuzenimle bı yere geliyoduk sonra orda öylesine dedemi sorup öldüğünü öğreniyorum ve hüngür hüngür ağlıyorum. Baya fenalık geçiyorum ama bu sırada dedemin halisünasyonunu görüyorum. Eski hallerini gözümün önünden geçiyo ve bu şekilde çok ağlarken uyanıyorum. Uyandığımda da ağlamaya devam ediyodum ve gözümde yaşlar vardı. Nasıl yorumlanır?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinde hasta biri varsa hayırlı haber almaya yorumlanır.

 8. Hasan dedi ki:

  Merhaba admin Rüyamda halamın oğlunun öldüğünü duydum ama görmedim halamlada oğluyla da yıllardır gmrüşmüyorum ailecek konuşmuyoruz görüşmüyoruz rüya beni çok etkiledi ne anlama geliyor rica etsem açıklarmısınız teşekkür ederim şimdiden

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinde hasta birinin iyileşmesi ve sevdikleriniz ile aranızdaki buzların erimesine yorumlanır.

   1. Ayfer dedi ki:

    Rüyamda bir genç bir arkadaşımın öldüğü haberini aldım.Daha sonra otururken bir adam elinde cezve ( içinde kahve vardı pişmemişti daha) ile gelip kahveyi kimin yapacağını sordu ben ve yanımda bir arkadaş ben dedik .Adam sonra beni işaret ederek sen dedi ama akşama yap dedi

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya arkadaş çevresinden gelecek iyiliğe yorumlanır.

 9. Gulsen dedi ki:

  Ben tanidik birini oldugunu duydum ama yasiyor erkek

  1. admin dedi ki:

   Bir erkekten hayırlı haber almaya yorumlanır.

 10. Melike dedi ki:

  Merhaba ruyamda kaynanam ve gorumcemle.tarsiyordum ama para konusu gorumcen hanimefendi taksiyle gdiyor evine diyor ben merak etme abinden almiyorum dedim ve ayrica akabinde erkek arkadasimin suan evli degiloz ama evlilik yoludayiz cok sinirleniyor yumruk atiyor bir yere sonra kafasina birsey duauyor busefe onu ariyorum hastane hastane akabinde alt komsumuzi gordum ebru isminde birinin öldügünü soyluyor hic tanimiyorum daha sonra bir marketteyim silahli adamlar var ben saklaniyorum tariyorlar ama tek kursun bile isabet etmiyor bana lutfen yorumlayin 🙂 aklimda kalacak tesekkurler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailevi bazı sorunların yakında çözülmesine ve mutlu olmaya yorumlanır.

 11. Misafir dedi ki:

  Merhaba.Rüyamda yan yana iki oda var ve ben kendi odamdan çıkıp yan odaya yöneliyorum kapıyı açmak isterken odadan karşılıklı duyguların oldgu ama birlikteliğin olmadığı sevdiğim çocuk çıkıyor ve benim odama giriyor ve odam bembeyaz ve boş içinde kayboluyor. Ben onun odasına iceriye girmeden bakıp gülümsüyorum ve eşyalarla dolu olduğunu görüyorum.Ne güzel oda diyrum.Sonra neden odamda kayboldun buraya gelmedin diyor ve uyanıyorum..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinize yeni fırsatlar çıkacağına ve hayal kırıklıklarının sona ereceğine yorumlanır.

 12. Erkan dedi ki:

  Rüyamda telefonla annemi arıyorum tele iki arkadaşım cevap veriyorlar annemi soruyorum kafaları güzel olduğu için gülerek annen oldu diyorlar sonra kendimi yolda yürürken arkadaşlarımı görüyorum hala kafaları güzel annemi soruyorum onlar gülerek okul bahçesinde mikserin altında kalar can verdiğini söylüyorlar yolda taksi durdurmaya çalışıyorum kriz geçiriyorum bir yerdende taksiler durmuyor ama tekrar gözümü kapatip açınca evin diskapinin açık olduğunu görüp içeri giriyorum odanın kapısını itip açıyorum icerde abim annem vefe kuzenimin oturduğunu görüyorum anneme sen ölmedi mi diye. Soruyorum neden oliyimki diye bana soruyor o ara birden hıçkıra hıçkıra ağlıyor fenalık geçiriyorum ağlarken uyaniyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhate ve yaşanan sorunları kısa sürede atlatmaya yorumlanır.

 13. İrem dedi ki:

  En yakın arkadaşlarımdan biri mesaj atarak kardeşimin öldüğünü haber veriyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen birini haber almaya yorumlanır.

 14. Furkan dedi ki:

  Selamun Aleykum oncelikle cok tesekkur ederim bu guzel bilgi icin . Simdi ben bir ruyamda yakin bir hayatta olan akrabamin olduyunu gordum kendisi benim amcamin oglunun karisi oluyor . Bu ne demek?

 15. Dilara genciz dedi ki:

  Gerçektede abim cezaevinde rüyamda gördüm halam bana haber veriyo abin ölmüş düyo hapiste sonra benim içim parçalanıyo ama gözyaşı yok ama ağlıyorumda babama söylüyorum ölmüş diyorum bişey olmaz diyo nasıl ölmüş diyorum arkadaşları döverek öldürmüş diyo mahvoluyorum resmen rüyamda kahroluyorum..ama ben gerçektede abimi çok özledim haberde alamıyoruz görüşe almıyo kimseyi aramıyoda bu rüyanın etkisindeyim çok kötüyüm abimede düşkünüm anlamını merak ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden hayırlı haberler almaya, endişenin bitmesine yorumlanır.

 16. Faruk dedi ki:

  Rüyamda dedemi . Annanem oldu zaten ben ölmedi. Diyorum olmedide yakinda ölecek filan diyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhate yorumlanır.

 17. Yasin dedi ki:

  Bende rüyamda bir yakınımın öldüğünü duyuyorum ve eşi karşımızdaki evin balkonunda duruyor hıc birşey olmamış gibi davranıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yakınınızdan yardım görmeye yorumlanır.

 18. Fatma dedi ki:

  Rüyamda kayınvalidenin evinde oluyoruz, eşim geliyo arkadaşının öldüğünü soyluyo hatda iki arkasısın. Yakın tanidik olduğu için bende üzülüyorum..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun sıhhatli ömre yorumlanır.

 19. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda çok sevdiğim ablamin kayınpederi vefat ediyor. Fakat farklı oluyor ben yurtdisindayim bayram için turkiyeye çağırıyorlar oraya gittikten sonra söylüyorlar daha sonrasında rüya sonlanıyor. Yorumlarsanız seviririm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede hasta birinin şifa bulmasına yorumlanır.

 20. Hole dedi ki:

  Merhaba, son üç gündür ölümle ilgili rüya görüyorum. Rüyamda tanımadığım kişilerin öldüğünü ya görüyorum ya da duyuyorum. Acaba bu bir mesaj mı? Kendi ölüm tarihimin yaklaştığını düşünüp dehşete kapılıyorum sürekli

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhate ve temiz haberler almaya yorumlanır.

 21. Tuğçe dedi ki:

  Bize cok sevdigim bi kisinin öldugunu soyluyorlar o kadar agliyorum ki kahroluyorum aglamaktan sonra duvardaki bi kagida adimi simdiki soy adimi ve o kisinin soy adini yaziyorum uzunca aglamaktan ve mahvolmaktan sonra cikip geliyor ve bana diyorki ben sana soylemistim o soy adin benim soy adim olucak diye soyluyor cvp verirseniz swvinirim hayitla kalin

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlıklı ömre ve sevdiklerinizden iyilik görmeye yorumlanır.

 22. Şeyma dedi ki:

  Merhaba, Rüyamda aramın hiç iyi olmadığı bir iş arkadaşımın öldüğünü duyuyorum. Aynı rüyada başka bir arkadaşımın annesinin öldüğünü duyuyorum. Ayrıca bekar olan bir arkadaşımda hamileymiş. Çok değişik bir rüyaydı🤭

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhat eve birinden gelecek iyiliğe yorumlanır.

 23. Süleyman Yiğit dedi ki:

  Rüyamda mutfağa gidiyordum ailemin sesine sabah uayndığımız vakitlerde babam babaannen dayanamamış gece 2 de ölmüş dedi kendisi sakindi en sevdiğim insan babaannem kendi kahretmeye başladım oraya buraya vurarak ağlıyordum sabah babam okul için uyandırdı rüya bitti ben tutamadım çok fena ağladım uyanır uyanmaz yazarken boğazım düğümleniyor aklımda canlandığında falan rüyadan önce veya sonra ağlıyorum direkt.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede küslüklerin bitmesine, sıkıntılı günleri geride bırakmaya yorumlanır.

 24. Berivan dedi ki:

  Merhaba ben de rüyamı anlatmak istiyorum öncelikle Allah hayra versin inşallah.. Ben rüyada bir kumşumun öldüğünü duydum ağlama sesleri geliyordu ve benim saçımda kına vardı… bunun neye tabir ettiğini çok merak ediyorum hucam.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dertten tasadan kurtulmaya yorumlanır.

 25. Gülten dedi ki:

  Merhaba, rüyamda kocamın bir çocuk annesi evli kız yeğeninin öldüğünü telefonla ögreniyorumve çok üzülüyorum.Gitmek istiyorum fakat şehir dışına çıkmak yasak olduğu için izin vermiyorlar.Ben ise gitmek için yetkili kişilerle tlf da mücadele veriyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasta birinin sağlığına kavuşmasına yorumlanır.

 26. Melek dedi ki:

  Ben rüyamda gunluk hayatta tanidigim ve sevmediğim bir kadının hastaliktan olmuş olduğunu duydum o an üzüldüm o kadına ve imam nikahli eşime söyledim filânca ölmüş diye onun evinin önüne geldik oturduk kapiyi acik bırakmışlar yarı ölü evi diye o ara biz orda otururken o kadın geliyor ben ölmedim diyor ve ben onu canlı kanlı görüyorum orda sonra uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çevrenizde hasta birinin iyileşmesine yorumlanır.

 27. Sena dedi ki:

  Rüyamda yurt dışındaki amcamın ölüm haberini aldım sonra bi anda kendimi stadyumun bahçesinde gördüm arkadaşım kedisiyle yanıma geldi kedi benimle konuşarak yanımdan kaçmaya başladı. Ben gördüğüm rüyaların çok azını hatırlarım Bu rüya ne anlama geliyor çok merak ediyorum yardımcı olurmusunuz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan birilerinin size müjdeli haberler yollamalarına yorumlanır.

 28. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda teyzemin kızının anneannemizin evinde öldüğünü öğrendim ama aileden kimse üzgün değildi uzakta yaşayan akrabaları da eve geliyordu (gerçekte akrabalarından birisi ile sevgililer) dışarıda bir sürü güzel ayakkabılar vardı hiç kimse üzülmüyordu ama ben çok ağlıyordum olamaz diye

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinden hasta birinden iyi haberler almaya yorumlanır.

 29. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda teyzemin kızının anneannemizin evinde öldüğünü öğrendim ama aileden kimse üzülmüyordu uzakta yaşayan akrabaları da eve geliyordu ( akrabalarından birisi ile sevgililer rüyayı anlattıktan sonra sevgili olduklarını öğrendim) ve kapı önünde bir sürü güzel ayakkabılar vardı rüyamda o kadar çok öldüğü için ağlıyordum ki benim dışımda kimse üzgün değildi

 30. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda teyzemin kızının anneannemizin evinde öldüğünü öğrendim ama aileden kimse üzülmüyordu uzakta yaşayan akrabaları da eve geliyordu (akrabalarından birisi ile gerçekte sevgililer ben bunu rüyamı kendisine anlattıktan sonra öğrendim) birde kapı önünde bir sürü güzel ayakkabılar vardı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhate ve haneden iyi haberler almaya yorumlanır.

 31. Aytən S-lı dedi ki:

  Salam.Yuxuda görürəm ki,atamnan soruşuram ki,nə olub?atam mənə deyir ki,qonşumuz da bir qadın o ölüb.Həmin qonşunun xəstə olub olmadığını bilmirəm.Həmin qonşunu demək olarmı,yaxşı tanıyıram.Ancaq atam xəstədir.Mümkünsə yuxumu şərh edin.

 32. Nuriye Ambar dedi ki:

  Rüyamda damadımla onun abisinin öldüğünü söylüyorlar sonra damadımı takım elbiseli görüyorum daha sonra ben bir evin dışında yanında boş arsada yatakta yatıyorum yanıma genç bir adam gelip niye burda yatıyorsun diyor .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde küslerin barışmasına yorumlanır.

 33. Çiğdem Durmaz dedi ki:

  Tanımadığım bir evdeyim içinde tanımadığım insanlarda var sonra o kişilerle salona geçiyoruz annemde var o da koltukta oturuyor sonra yere 4 5 tane genç kız halka oluşturarak oturuyor ben ayaktayken halka oluşturan kızlara bakıp felak nas surelerini 3 defa okuyorum bu arada kızın bir tanesi ayağa kalkmış karşımda bana bakıyor sonra yüzüme çığlık atıyor bende koltuğa düşüp genç çocukla genç bir kızın ortasına oturuyorum yanlarında bir de küçük kız çocuğu var bu gençler benimle konuşuyorlar bende bu sizin kızınız mı diyorum evet diyorlar yani evlisiniz diyorum hayır nerden çıkardın falan diyorlar yan tarafa bakıyorum bir kadın ince bir dolap var onun kapağını açıyor bana bakıp benim içime tuhaf bir his geliyor bende anneme bakıp anne gidelim burdan diyorum annem kalkmıyo bende tekrar tekrar söylüyorum sonra en son bağırarak söylerken uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir sosyal çevreye ve hasta birinin şifa bulmasına yorumlanır.

 34. Sln dedi ki:

  Ben rüyamda amcamın öldüğünü birinden duydum ve amcam gerçekte 2 hafta sonra vefat etti. Çok sevdiğim bir amcamdi 😔

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden birinin sıhhatine kavuşmasına yorumlanır.

 35. Abdullah dedi ki:

  Rüyamda rahmetli babamın arkadaşının ölüm haberini aldım inanamadım 1 gün öncede yanıma uğramıştı ufak bir işi vardı onu hallettim sonra gitti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı habere ve evinizde refaha yorumlanır.

 36. Zehra ersöz dedi ki:

  Annem rüyasında eşimin öldüğünü ve onun için ağladığını görmüş akrabalar falan toplanmış eşim için ağlıyormuş bu arada eşim bir süredir rahatsız ama rahatsızlığını henüz tam olarak bulamadılar yorymlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede hasta birinin şifa bulmasına yorumlanır.

 37. Seda dedi ki:

  Rüyamda babamın ölü haberini duydum ve yıkandığını gördüm ama kefenlemediler geri giydirdiler, Rüyamda sabah 7buçukta öldüğünü söylediler benim akşam haberim olmuştu, babamın başında bi doktor vardı, onu sağına doğru yatırdı ve babamın gözlerini açtığını gördüm bu ne anlama gelir? Babam 10 yıldır yatalak amansız bi hasta.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hasta birinin şifa bulmasına, iyi haberler almaya yorumlanır.

 38. Şşşş dedi ki:

  Rüyamda birisi babamı soruyordu (babam gerçek hayatta da vefat etti ) babam vefat etti diyordum sonra annemi soruyordu o da Allahın yanında diyordum fakat gercek hayatta yaşıyor bu rüyanın tabiri nedir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında önemli bir habere ve ailece sevinmeye yorumlanır.

 39. Zozan yiğit ötgen dedi ki:

  Rüyada kuçuk kız kardesimin öldüğünü duyuyordum ama görmüyordum mezarına gidiyorduk daha önce olen kız kardeşimin ayak altına defnedilmisti yaşarken bizi aynı yere görsünler derdi bende niye ayrı yerdeler onlar asla ayrilmazdi keşke aynı mezara alsaydiniz ikisini diyordum ağlıyorduk hepimiz babam ilk vefat eden kardeşimin mezarinda değil rüyada olduğunu sandığım küçük kardeşimin mezarinin başında oturuyordu suskunluk öyle dalıp gitmişti ama biz ağlıyorduk çünkü daha bikaç ay önce kız kardeşimizi kanserden kaybettik onun acisi daha dinmemisken küçük kardeşimin de olduğunu duymak görmek daha da üzüyordu ama öyle ağıtli aglamiyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ev içi bazı sorunların çözülmesine yorumlanır.

 40. Başak dedi ki:

  Ruyamda bi başkalarının beni arayıp sen ölmüşsün dediğini ama yasadigimi gördüm nu nasıl yorumlanır kötü mü etkisinde kaldim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelen bir telefon haberine sevinmeye yorumlanır.

 41. Hesna öğmen dedi ki:

  Eski bir arkadaşımın kızının öldüğünü duydum bir sohbet anında. Annesi babası kızın hayrına birşeyler dağıtıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir arkadaşınızdan güzel haber almaya yorumlanır.

 42. NADİR dedi ki:

  SALAM.YUXUDA MEZARİN UZERİNİ ACOQ GORDUM.VE İCERİSİNDE GENC OGLAN OLUSU.BİRAZ GOYERMİS,SARALMİS KİMİ İDİ CESET.BUNUN MENASİ NEDİR?ONUN ARDİNCA İSE BQCİMİN YOLDASİNİN ARABA KAZASİNDAN ÖLDÜGUNU ESİTDİM.YUXUDA.

 43. Fatma Özer dedi ki:

  Merhaba, rüyamda evde temizlik gibi bir şey yapiyordum. Sonra bir tabağa bir şeyler koyarak kızıma birine götürmesini söyledim. O arada kapı çaldı, açtım önce kimseyi görmedim sonra deli bir kadının zili çalıp kaçtığını fark ettim…kapıyı kapattım. Biraz zaman geçti tekrar kapı çaldı,kızım geldi diye açtım hiç kimse yoktu..koridora doğru çıkıp baktım. Tam o esnada aynı kadını gördüm. Kadın hızlıca eve girdi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borç ve külfetten kurtulmaya yorumlanır.

 44. ... dedi ki:

  Merhaba, rüyamda tuhaf bir yüzme denizine gitmiştir. Ve bir anda birisi bana dayımın öldüğünü söyledi çok üzüldüm gizliden ağlamaya başladım. Sonra bi anda en yakın arkadaşım la dayımın kredi kartıyla bi yerden yemek söyledik sonra onları yerken uyandım ve uyandığım da ağlıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, maddi refaha yorumlanır.

 45. Ülkü Koçak dedi ki:

  Rüyamda gerçek hayatta yaşayan bir kadın akrabamin intihar ederek öldüğünün haberini alıyorum. Haberi bana veren kız kardeşimmiş. Ve beni telefonla arayıp o kadın akrabamin ismini söyleyip intihar ettiğini söyledi. Ben öldümü diye soruyorum. Kız kardeşim de öldü diyor. Çok üzülüyorum. Nasıl yapar böyle biseyi çocukları var çok mutluydu diyorum kendi kendime.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde bazı sıkıntıların atlatılmasına yorumlanır.

 46. Eylül dedi ki:

  Rüyamda ev telefonu çalıyor ve ananem bana yasemin öldü kaza geçirmiş araba yuvarlanmış diyodu ve ağlıyodu ama ben tanımıyorum dediği kişiyi.

 47. Eylül dedi ki:

  Rüyamda ananem telefondan bana birinin öldüğünü söyledi. Bir kadındı adını söyledi kaza geçirmişler araba yuvarlanmış dedi ağlayarak. Kadını tanımıyorum.

 48. Hakan dedi ki:

  Ruyamda askerdeydim abim ölmüs cenazesini de askeriyeye getirmislerdi. Kime soruyorsam bana kimin öldügünu soylemiyorlardi. Bi tane tanidik ondan sonra bana abin öldü diyince dusunup yere coktum aglamaya basladim. Cpl kotu etkisinde kaldim cevaplayabilir misiniz lutfen iyi gunler

 49. Melis dedi ki:

  Merhaba,öncelikle bir apartmandayız annem ve anneannem var yanımda.Bir yere gitmeyi düşünüyoruz annemle ve uzun zamandır göremediği çok yakın arkadaşını (aile dostu gibi) görmek istediğini söylüyor ve anneannemde bunun ardından aaa bak gitmişken başsağlığı da dileyin diyip annemin arkadaşının oğlunun öldüğünü söylüyor.Ben ondan sonra çok ağladığımı,çok kötü olduğumu hatırlıyorum.Pek fazla tanımıyorum çok önceden görmüştüm ama rüyama girdiler bu şekilde bunun anlamı nedir acaba?

 50. Berrin dedi ki:

  Rüyamda ben bir esir kampındayım bir ara dışarı çıkıyorum ve dışarda arabalar yatlar uçak jetler savrulup patlıyor parçalaıyor. Bende Bu sırada telefonla konuşurken bir arkadaşımın öldüğü haberini alıyorum ve bu sırada kampa doğru gidiyprum zarar vermesin diye . Ve gidip kampın başkanıyla konuşmayı hedefliyorum bunların bize gelip zarar vermesini engellemek için birşeyler yapalım diye

 51. Yiğit dedi ki:

  Merhaba, ben 17 yaşındayım ve erkeğim, öğrenciyim, okulumda özellikle sınıfımla aram çok iyidir bütün sınıf çok samimiyiz ve rüyamda yine sınıfımdaki sürekli espri paslaştığımız samimi olduğum arkadaşlarımdan birinin öldüğünü duyuyorum. Ayaktayım ve sınıftaki herkes sanki ölen kızı konuşuyor son anına kadar hastaymış hiçbirimize belli etmemiş gibi şeyler söylüyorlar, sınıfın ortasında sınıftaki diğer birkaç kişi toplanmış grup şeklinde bir telefondan kızın saçsız(sanırım kanserli) kafasında, bandanalı bir fotoğrafına bakıyor ama sınıftaki insanlar arkadaşlarım mı emin değilim benle kimse konuşmuyor ben olayları ayakta idrak etmeye çalışıp ağlıyorum ve gerçekten çok ağlıyorum mekan değişiyor nasıl olduğunu hatırlamıyorum karşı karşıya oturuyoruz birileriyle ve benim aklıma ölen arkadaşım geliyor gözlerim doluyor tekrar ağlıyorum 2 gün önce başka bir arkadaşımın trafik kazasından ölüm yıldönümüydü sadece onu düşündüğüm için mi böyle bir rüyayla karşılaştım yoksa bu karışık rüyamın bir anlamı var mı gerçekten bilmiyorum ki genelde gördüğüm rüyaların tabirlerine baktığımda tam o dönemde yaşanan şeylerle ilişkili bir içeriği oluyor tabirlere çok inanıyorum, dini inancı olan bir insanım, rüyam hakkında bir yorum yapabilirseniz çok mutlu olurum, sağlıkla kalın, teşekkürler

 52. Ali dedi ki:

  İstanbul’da ailemle beraber iş arkadaşımın ailesindeydik suların olmadığı bir dönemde yaşıyorduk ,ve ben makine ile saçımı kazıyordum sonra insan içine çıkmaya utanıyordum misafirlikteyken ve habersizce metroya atlayıp eve gitmeye karar verdim ve eve vardığımda sanırım suların geldiği aktığını gördüm bu haberi aileme vermek için misafir gittiğimiz yere tekrar gittim

 53. Kübra dedi ki:

  Rüyamda biz başka bi evde yaşıyorduk babam gelip bizi annemi ve kardeşlerimi alıp eskiden oturduğumuz yere götürdü ben anneme anne babam abime bi şey yapcak gitmeliyim diyorum içim içimi yiyor biliyorum abime bi şey olcak ama annem beni duymazlıktan geliyor ya da duymuyor galiba sonra babam biz nasıl oluyo birden geri geliyoruz eve sonra abimin eşyaları yani üşt başı bi çamaşır ipine asılmiş anne ben sana dedim babam abimi öldürcek diye ağlıyorum ama size anlatamam yani içim öyle bi yanıyo sonra bi tabela gibi vi şey var abim ben intihar ettim yazmış yani rüyamda abim tarafından yazıldıgı söyleniyordu ben ağlıyodum en son sonra birden kalktım bundan iki ay falan öncedende abim nedensiz bi şekilde beni ve kız kardeşimi rüyamda öldürmek istiyordu yani rüyamda, abim rüyamda bıçak almiş ilk önce kız kardeşimi sonra beni öldürceğini söyledi ben kız kardeşimin önüne atladım abim tamam o zaman seni öldüreyim dedi bende banyoya kaçtım ve abim yetişti kapıyı kitleyemedim sonra abim bana bıçak saplayacakken şehadet getirdim ve bıçak bana saplandığı halde yaşadım sonra kendimi kardeşimin yanında buldum ölmüştü ben ter içinde birden uyandım lütfen ne oluyor Allah hayra yorsun

 54. Ayşe dedi ki:

  Hayırlı günler ben rüyamda görümcemin bebeği var bana diyor ki öldü diyor nasıl gördüğümü hatırlamıyorum sadece bana böyle dediği aklımda kaldı acaba bebegin etkisiyle mi yattım yorumlarsanız sevinirim

 55. Ramazan Bulut dedi ki:

  Herkesin rüyası ve benim de rüyam inşallah gerçek hayatlarımızda hayırlara vesile olur. Ben rüyamda bir erkek kuzenimin çoban olduğunu ve öldüğünü duydum. Çok üzüldüm çünkü o hem genç hem de evlenmeye hazırlanıyor yani nişanlı. İnşallah kendisi için de benim için de hayra yorumlanabilecek bir rüyadır. Şimdiden yorumlayacağınız için teşekkür ederim.

 56. Fidan dedi ki:

  Iki ruya gordum biri namazdan once biri sonra namazdan once yengemin oldugunu duydum ama yengem yanimda oturuyordu sesizce ve buyuk oglu 4 yasinda o agladi yemgem al annesini ozlemis git uyut dedi ama annesi oydu yegenimi odaya goturdum hala annemi ozledim dedi sonra sabah namazindan 30 dk once kalktim yemek yedim oruc icin namaz kilip gine yatim bu kez komsumuzun kizi yakin arkadasim okur ablam oldu diyordu onjnda kucuk bir bebegi var arkadasima gercekten sadet abla oldumu diyirdum sonra uyandim 😔😔😔😔

 57. Aysegül dedi ki:

  Selamün Aleyküm. Ben rüyamda aile dostumuzun yeni gelin olmus kizinin ve bir yillik gelinimin öldügünü duydum ve cok üzgündüm..Hayirlara gelsin insaAllah..Simdiden tesekkürler

 58. özlem dedi ki:

  Merhaba; Rüyamda yakın olan arkadaşımı gördüm bana kırgındı nasılsın diye sorduğumda kızgın bir ifadeyle nasıl olayım kötüyüm dedi sabah uyandım ertesi gün kalp krizi geçirdiğini ve yoğun bakımda olduğunu öğrendim yani benim rüyayı gördüğüm gün de arkadaşım yoğun bakımdaymış sonra da vefat etti bu rüyayı yorumlayabilir misiniz? günlerdir düşünmekten kafayı yicem artık 🙁 teşekkür ederim şimiden Allah razı olsun..

 59. Selcan dedi ki:

  Öncelikle merhaba oturduğumuz aile apartmanının bahçesinde yurt dışında yaşayan bir akrabamızın geldiğini ve orada nefes alamadığı için yüzünün bembeyaz olduğunu ve can çekişip oracıkta öldüğünü gördüm. Sonra ise evime girmek için kapıya yöneldiğimde kırık bir cam parçaları gördüm hepsini topladım ama elim kesilmedi hiç bu esnada. Sonra ise eve girdikten sonra üst katımızda oturan kuzenimin bir süre önce öldüğünü söylediler bana. Çok kesik kesik gördüm ama bu şekilde hatırlıyorum. Yorumlarsanız sevinirim…

 60. Emine dedi ki:

  Rüyamda dayımla bir kahvehaneden kısarak cıkıyoruz dayıma nereye yorum cok 2 dk işi. Var gelip gidelim oyuna devam ederiz diyor araca acele ile binince ben arka koltuga oturuyorum o arda arac hareket ederken neden arkaya oturdum dur öne geceyim derken ön koltukta Hayatta olan ablam beliriyor gülüyor ben arka koltukta oturmam ki ama diyor sonra annem duymasın diyor kısa bir süre konusuyoruz ben anlıyorum parmakları ile agzımı kapatıp annem öldü diyor o sırada dayım annen arıyor sen ac bakalım ne diyecek diyor ama arayan numara teyzemin numarası alo dememle le teyzem annen demesi ile hayır diye bagırıyorum aglıyorum sonra aglayarak uyandım. Cok etkilendim uyayamadım. Yorumlarınız benim için cok önemli. Annem hayatta bu arada.

 61. Elen dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda kuzenim öldü ve eşini aramadım. O da bana çok darıldığını en çok beni beklediğini söyledi. Bende ona başın sağolsun diye nasıl derim bilemedim o yüzden arayamadım seni dedim. Kuzenimin ölümünden çok karısının çocuklarıyla ortada kalmasına üzüldüm baya ağladım. Sonra barıştık onunla benim iyi niyetimi anladığı için

 62. Aynur dedi ki:

  Dedem şuan yaşıyor ama çok hasta rüyayı görmeden birgün önce onun yanına gitmiştim eve gelip sabah ezanı okunduktan sonra rüyada dedemin ölün haberini duydum cevaplarsanız çok mutlu olurum

 63. Mitra dedi ki:

  Merhaba gördüğüm rüyadan cok etkilendim yazmak istedim eşim cezaevinde iki kişi tutuklandılar yanındaki arkadaşına yardım olsun dıye ifadesini degiştirmişti şimdi anladı kendısıne zarar verdıklerını tekrar ifadesını degiştircek rüyamda yanındaki zarar veren arkadaşının öldüğünü gördüm eşide yanımda o çok aglıyor bende cocuklarına bakıyordum sonra cenazesine gidiyorduk eşimde benim cıkmışmı cıkakmı anlayamadım cezaevinden sevınsemmi üzülsemmi bilemdim haberlere çıkıyorlardı ıkı gencin haytı mahvoldu falan diye sonra eşimi arkladaşının cenazesinin başında dimdik gördüm inşallah hayırlara yoralım

 64. Qəhraman dedi ki:

  Selam. Ben rüyamda amcamın iki kızının öldüynü duydum. Bu konuda bana yardım edermisiniz?.

 65. adel dedi ki:

  okuldan bir arkadaşımın ilk önce ölüm haberini duydum sonra cenaze yerine gittik ama okul gibi bir yerdi sıralarda oturuyorduk ders işliyorduk ben ve bir kaç arkadaşım hoca ile konuşup güldük ve bu bazılarını kızdırdı gülüyorsunuz burda çocuk ölmüş dediler

 66. Safiye dedi ki:

  Rüyamda yeyenımın olum haberini aldım kaza dediler ama gormedim

 67. nasibe dedi ki:

  meraba rüyam da arkadaşımın öldüğünü telofon da duymak ne anlama geliyor

DMCA.com Protection Status