Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, geçmişte yaşamış olduğunuz her türlü talihsizlik ve kötü deneyimlerden sonra güçlenmeye ve başarıya ulaşmaya yorumlanır. Maddi ve manevi güç elde edilir ve artık kafanıza koyduğunuz her ne hedefiniz varsa başarıya ulaşabilirsiniz. Eğitim hayatında dersleri kötü olanların derslerinden aldıkları notlar yükselebilir ve sınavlarınız beklediğinizden iyi geçebilir. Mesleğinde bulunduğu statüden memnun olmayanlar da çabalarının gayretlerinin karşılığını alıp hak ettikleri mevkiye erişirler. Uzun zamandır mücadele ettiğiniz herhangi bir alanda başarı artık çok yakındır ve yılmadan çalışıp çabalayanlar edindikleri tecrübeler ile daha sağlam adımlar atarlar. Hiç kimse size zarar veremez. Rüyada yılanlar görmek, sizinle uğraşarak moralinizi bozmak ve enerjiniz düşürmek isteyen her kim varsa başarısız olacağına yorumlanır. Artış sinsi düşmanlar yanınız yaklaşamazlar ve bazı insanlar tam tersi sizden çekinmeye başlayabilir.

Rüyada yılan yavrusu görmek, bir süredir sizi kıskanan ve çekemeyen birine yorumlanır. Dostlarınız arasında da sizi kendine rekabet görmeye başlayan biri olabilir. İçten içe size beslediği kıskançlık ve rekabet duygusu yüzünden dostluğunuz bozulabilir.

Rüyada Küçük Yılan Görmek

Sizi kendine rakip gören ve düşmanca yaklaşan birinin aslında zararsız olduğuna ve sizin gözünüzü boyamaya çalıştığına yorumlanır. Her ne kadar sizi korkutup yönetmeye çalışan biri varsa da o kişinin aslında kendine güvenmediğini ve çok güçsüz bir düşman olduğunu görebilirsiniz. Bu kişi hayatınızdan kolaylıkla çıkar.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Sizden daha güçlü bir düşmana yorumlanır ve yakında bu kişi ile aranızda büyük bir rekabet olabilir. İş ya da özel hayatınız kıskanan biri ile aranızda gerginlik olabilir. Bazı yorumcular tarafından da güç ve kudreti simgeler ve kendi içinizdeki güç ortaya çıkar. Her kim yolunuz ataş koymak isterse istesin başarılı olamaz.

Rüyada Yılan Yemek

Uzun zamandır arzu edilen imkanlara kavuşmak ve konfor içerisinde bir hayat sürmeye yorumlanır. Evinizde neşeniz sağlık sıhhatiniz yerinde olur. Rüyada yılan eti yediğini görmek, hasta olan kişilerin de sıhhatlerine erişmesi anlamına gelir ve kendinizi daha sağlık dolu hissedebilirsiniz.

Rüyada Yılan Öldürmek

Her kim size düşmanca yaklaşıyorsa o kişiyi bozguna uğratmak demektir. Rakipleriniz varsa başarısız olurlar. Sizin mutluluğunuzu istemeyen kişiler kendileri mutsuz olurlar. Rüyada yılan kesmek, büyük bir başarıya ve zafere de yorumlanır. Çekilen dert cefanın ardından her şey hak ettiğiniz gibi olur ve elinize daha çok imkan geçer.

Rüyada Yılan Sokması

Rüyada yılanın soktuğunu görmek, sözleri ile sizi kıracak bir insana yorumlanır. Yalan dolan sözler kulağınıza gelebilir ve boşuna üzüntüye sebep olabilir. Rüyada yılan ısırması, çevrenizde size külfet olmaya başlayacak veya zararı dokunacak birine yorumlanır. Maddi zarara da sebep olabilir.

Rüyada Yılan Beslemek

Rüyada yılan beslediğini görmek, düşmanlarınızın ve size ön yargılı insanların fikirlerinin değişeceğine yorumlanır. Her kim size haksızlık ediyorsa çok pişman olur. Düşmanlarınız sizinle dost olmak isteyebilirler. Rüyada yılan sevmek, benzer anlama gelir. Zamanında hiç anlaşamadığınız biri ile dostluk ya da aşkın başlamasına yorumlanır.

Rüyada Yılan Yakalamak

Rüyada yılan yakaladığını görmek, kısmetin bol olmasına ve sağlık sıhhat içinde olmaya yorumlanır. İş hayatında makam mevkiniz yükselebilir. Hak edilen saygınlığa mertebeye erişebilirsiniz. Rüyada yılan kovalamak, çok istediğiniz bir şeye yakında sahip olmak ve başarıya ulaşmaya yorumlanır. Elinizden kaçan bir fırsatı yeniden yakalayabilirsiniz. Rüyada yılan tutmak, zor olanı başarmak ve düşmanlardan uzaklaşmaya yorumlanır. Sizden beklenmeyen bir başarı ile herkesi şaşırtabilirsiniz.

Rüyada Yılan Görmek İslami Yorumu

Rüyada yılan görmek ihya yorumu, hasta olanların sağlığa kavuşmasına ve daha zinde güçlü olmaya yorumlanır. Gizli ve sinsi düşmanı olan kişiler de zarar görmezler. Alacağınız tedbirler ve önlemler ile birlikte kolay bir şekilde başarıya ulaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Emir dedi ki:

    Rüyamda kimsenin gitmediği ama benim bildiğim yüksek kuleye benzeyen bir yere gidiyorum. İlk önce çöl benzeri bir yerden geçiyorum. Yüzümde maske var ve ne zaman çıkarsam bulunduğum hava bana zarar veriyor . Sonra o mekana ulaşıyorum . İçeride bir sürü tavşan var . Hepsi beyaz. Tavşanlardan biri bana anne tavşanın Kara bir yılan tarafından yenildiğini söylüyor. Anne tavşana bakmaya gittiğimde onu bulamıyorum. Kuleye doğru yukarı çıkarken arkamdan anne tavşanı yiyen kara yılan geliyor . Bana bakıyor ama olduğu yerde kıvrılıp sadece bakıyor. Yukarıda ise yavru bir kara yılan var . Ikisi arasında kalıyorum. Yavru olan yukarıda bir tavşanı ısırıp onu emiyor . Rüyam burda sona erdi ama yılanlar bana bir şey yapmadı. Doğru yorumlarsanız sevinirim .

DMCA.com Protection Status