Rüyada Youtuber Görmek

Rüyada youtuber görmek, yakın zamanda herkesin mutlu olacağı ve sevineceğiniz bir haber almaya yorumlanır. Eğer internet üzerinden çalışmalarınız varsa gün geçtikçe daha çok insan tarafından ziyaret edilebilir, daha çok insanın beğenisini kazanabilirsiniz. Sosyal ortamlarda popülerliğiniz artabilir ve yeni hayranlarınız olabilir. Kazanç sağlamak için çabalayan kimseler en nihayetinde çabalarının karşılığını alıp gelir kazanmaya başlarlar. Hatta hobi olarak ilk başlarda ilgilendiğiniz bir şey daha sonrasında sizin işiniz olabilir ve ondan para kazanabilirsiniz.

Rüyada youtuber olmak, yeni bir işe başlamak veya ek iş ile uğraşmak anlamına gelir. İlerleyen günlerde yeni bir gelir kapısı aralanabilir. Hobi olarak zaman geçirdiğiniz şeyleri işe dönüştürme şansı elinize geçebilir. Kendi işinizde de önemli bir başarınız olabilir.

Rüyada Youtuber Görmek İslami Yorumu

Rüyada youtuber görmek ihya yorumu, sosyal hayatınızda daha çok dost kazanmak ve yeni insanlar tanımaya popülerliğin artmasına yorumlanır. Kendi çalışmalarınız ve emekleriniz karşılığını verir. Herkesi mutlu edecek bir teklif gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Ayşenur dedi ki:

  Ben rüyamda bir yerde arkadaşlarımla oturuyordum ki yanımdan youtuber olan ikizler oğuz Uğur geçti onlarla konustum numarasını verdiler bana ben sonra çok mutlu oldumm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir arkadaş ortamına girmeye yorumlanır.

 2. Öykü dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım arkadaşımla beraber gezideydik. Arkadaşımla gezinirken bir youtuber la karşılaştık. Sonra o youtuber a hayranı olduğumuzu söyledik çok sevindi ve fotoğraf çektirdik.

 3. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda enes baturu gördüm 81 şehirden birisine video için gidecekti ve benim kaldığım şehri seçti sonra çekilişte ben çıktığım için bize geldi işte oyunlar oynadık çok eğelndik ama sonra gitti bi kaç gün sonra birisi beni aradı ve enes baturdu. Herkezin beni sevdiğini ve yorumlarda o kız kanla açsın dediğini söyledi ve bana teklifte bulundu yanımızda yasıyabilirsin bende kabul ettim . Sonunda çoooook sevdiğim yutubırla aynı evde yaşıyordum ve ben yutubır olmuştum
  NOT:Ben 13 yaşındayım

 4. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda motivasyon videoları çeken bir youtuber gördüm aynı yurtta kalıyorduk ve ona gelecek sene görüşürsek çok farklı yerlerde olacağım diye söz veriyordum

 5. Murat kütükçüler dedi ki:

  Rüyamda murat abş gfyi gördüm otobüsle seyahat yaptık dedim adaş ne yapıyon burda

 6. Berat dedi ki:

  Bende rüyamda youtuber oldum…

 7. burak dedi ki:

  ben rüyamda ybj yi gördüm

DMCA.com Protection Status