Rüyada Zafiyet Görmek

Rüyada zafiyet görmek, şimdiye kadar yapılan bazı harcamalar veya borçlar yüzünden sıkıntı yaşamak anlamına gelir. Örneğin yüklü bir borca girenler bu borçtan dolayı çok pişman olabilirler. Elinize geçen paranın azalması sebebi ile eliniz kolunuz bağlı kalabilir. Eğer yapılan büyük bir harcama varsa da daha sonrasında ev içerisinde bazı harcamaları ertelemek zorunda kalınabilir. Aile içerisinde harcamalar yüzünden gergin bir ortam söz konusu olabilir. Sizin harcamalarınız sebebi ile de aileniz size tepki gösterebilirler.

Rüyada zafiyet geçirmek, zor bir görevin üstesinden gelmek anlamına da gelir. Örneğin size yüklenen bir sorumluluk karşısında ilk başta çok çaresiz kalsanız da daha sonrasında bu zor görevi başarı ile tamamlayabilirsiniz. Size inanıp güvenen insanlar gözünde değeriniz daha da artar. Eğer bir süre önce verilen büyük bir söz varsa da bu sözü tutabilirsiniz.

Rüyada Zafiyet Görmek İslami Yorumu

Rüyada zafiyet görmek ihya yorumu, daha dikkatli harcama yapmak ve birikim yapmak için karar vermeye yorumlanır. Şimdiye kadar yapılan harcamalar ardından artık kenara para biriktirmeniz gerektiği konusunda aileniz ile hem fikir olabilirsiniz. Ne kadar dikkatli harcama yaparsanız o kadar kolay evin ekonomisini yönetebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status