Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum görmek, bir yere başvuru yapan kişiler için olumsuz yanıt almaya ve ilk denemede olmamasına yorumlanır. İlk denemenizde haya kırıklığı yaşanabilir. Örneğin iş başvur yapıp da bekleyen kişiler kabul edilmeyebilirler. Ancak daha iyi bir iş imkanı ellerine geçebilir. Yaşanan bir hayal kırklığı ardından moralinizi bozmayın. Çünkü kısmetiniz başka yerde olabilir ve yaşanan talihsizlikler sonrasında sevinçli bir olay olur, talih döner. Rüyada zakkum ağacı görmek, sevdiğinden ayrı kalan kişiler için ayrılıkların bitmesine ve kavuşmaya yorumlanır. Ayrılık acısı çeken biri sevdiği insandan haber alabilir ve yeniden barışmak isteyebilir. Küs olduğunuz insanlar size zeytin dalı uzatabilirler.

Rüyada zakkum çiçeği görmek, sevdiğiniz insandan hayırlı bir haber almaya yorumlanır. Eğer hoşlandığınız ve platonik bir aşk yaşadığınız biri varsa o kişinin de size karşı duyguları olabilir ve bunu size söyleyebilir. Gönlünüz boşsa yeni bir ilişki ufuktadır. Ayrı olanlar ise yeniden ilişkilerine şans verebilirler.

Rüyada Beyaz Zakkum Görmek

Sağık sıhhat içerisinde olmaya ve hasta olanların da şifalarına kavuşmalarına yorumlanır. Bu rüya hayırlıdır ve kişi korkup endişe ettiği yeden iyi bir haber alır. Mahkeme sonucu bekleyen kişilerin de davalarına kendileri hayrına sonuçlanır.

Rüyada Pembe Zakkum Görmek

Özlem duyulan birinden gelen haber ile birlikte o kişi ile görüşmeye yorumlanır. Uzakta yaşayan insanlar ile özlem giderebilir, uzun sohbetlerde bulunabilirsiniz. Aile fertlerinden uzakta yaşayan birileri varsa çok sevineceğiniz haberler getirebilirler.

Rüyada Zakkum Görmek İslami Yorumu

Rüyada zakkum görmek ihya yorumu, gelen can sıkıcı haberlerin ardından her şeyin yoluna girmesine yorumlanır. Birinden işiteceğiniz sözler de ilk başta sizi üzse de daha sonrasında her şey tatlıya bağlanır. Bir yerden kapanan kapılar başka bir yerden açılır ve umudunuzu arttıracak olaylar olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Yasemin Yesüğey dedi ki:

    Rüyamda birisi zakkum yaprağını kopardı. Bunun yapraklarından yemek yapacağını söyledi. Ben zehirli diye biliyorum. Yenildiğini bilmiyordum dedim. Devamında telefon çaldı galiba uyandım. Yemedim yani

DMCA.com Protection Status