Rüyada Zam Görmek

Rüyada zam görmek, iş hayatında tez vakitte hakkınız olan kazanca ulaşmanız anlamına gelir. Eğer başkasının yanında çalışıyorsanız ek gelir sağlanabilir ya da maaşınızda artış yaşanabilir. Devlet dairesinde çalışan kimseler ya terfi alırlar ya da başka bir yere atama bekliyorlarsa yakında haber gelir. İş hayatında beklentilerinize ulaşırsınız. Yakında gelen müjdeli haberler hem sizi hem de ailenizi sevindirir. İşsiz biri bu rüyayı görürse işe girebilir ve eskisinden daha çok maaş alacağı bir işte çalışma imkanı yakalayabilir. Rüyada zam istemek, gerçekte de zam almak ve gelirin artması anlamına gelir. Bir süredir maaşına zam olmasını bekleyen kimseler yakında hayırlı haberler alırlar. Toplu para ve ikramiye bekleyen biri içinde hayırlı bir rüyadır.

Rüyada zam almak, bol kazanca ve iş hayatında çok başarılı olmaya yorumlanır. Çalıştığınız yerin dışında başka iş teklifleri ya da iş olanakları elinize geçebilir. Yeni iş alanlarında kendinizi gösterebilirsiniz. Rüyada zam vermek, ticari hayatta çok başarılı ve bereketli günler geçirmeye yorumlanır. İşleriniz açılıp müşterileriniz artabilir.

Rüyada Patronun Zam Yaptığını Görmek

Patronunuz veya çalışma arkadaşlarınız ile aranızda gerginlik varsa biter ve tatlıya bağlanır. Kırgın olduğunuz kimseler gönlünüzü alır ve hak edilen emeklerin karşılığı verilir. Eğer maaşınızdan memnun değilseniz yakın zamanda değişiklik olabilir.

Rüyada Zam Görüp Sinirlenmek

Rüyada bir şeye zam yapıldığını görüp sinirlenmek, bütçenizin dışına çıkmak zorunda kalacağınıza yorumlanır. Beklenmedik masraflar çıkabilir ve bu sebeple gelecek günlerde daha fazla harcama yapabilirsiniz. Bu sebeple bazı eksikleriniz olabilir.

Rüyada Zam Görmek İslami Yorumu

Rüyada zam görmek ihya yorumu, beklenilen gelir değişikliğinin olmasına ve evinize daha çok para girmesine yorumlanır. Hane halkında da çalışan kişilerin maaşlarına zam olabilir ve geçiminiz rahatlar. Üzerinizdeki maddi sıkıntı ve bunalım biter. Borçları olanlar borçlarını daha rahat ödeyebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status