Rüyada Zayi Etmek (Telef) Görmek

Rüyada zayi etmek, önemli bir fırsattan vazgeçmeye ve yarım bırakılan hayallere yorumlanır. Kişinin isteklerinde değişiklikler olabilir. Artık başka şeylere ilginiz artabilir. Almak istediğiniz şeyler de değişebilir. Özellikle mesleğinden sıkılan kişiler için bu rüya farklı bir mesleğe ilgi duymaya yorumlanır.

Kişi eğitim hayatına devam ediyorsa, askaklıklar olabilir. Çeşitli sebepler ile eğitime ara verimesi gerekebilir. Sınavlarından başarılı olamayan insanlar da yeni bir sınava hazırlanmaya başlayabilirler. İstediğiniz meslek yerine başka bir meslek seçmek için araştırma yapılabilir.

Rüyada Zayi İslami Yorumu

Rüyada zayi etmek (telef ) görmek ihya yorumu, önemli bir değişimin habercisidir. Kişi artık daha az beklentiye sahip olur. Başka şeylere ilgisi artar. Manevi olarak sizi huzurlu ve mutlu hissettiren alanlara yönelmek isteyebilirsiniz. Eğer sizi rahatsız eden biri varsa o kişi ile aranız açılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status