Rüyada Naftalin Görmek

Rüyada naftalin görmek, yeni bir başlangıç yapacak olanlar için kendilerinden yaşça büyük ve otoriter bir insandan yardım eli uzanacağına yorumlanır. Sizin doğru seçimler yapmanızda ve hataya düşmemenizde birinin yardımı olabilir. Onun sayesinde  hatalardan kaçınabilir ve gerçekleri daha net görebilir, sizin için neyin daha faydalı olacağını anlayabilirsiniz. Eğer eğitim hayatında bir çıkmazda iseniz, bir büyüğünüz sizi bu konuda destekler. Ya da iş hayatında kurulan bağlantılar sizin hayrınıza olur, güven verip doğru zamanda doğru yerde bulunabilirsiniz. İş hayatında makam mevkiniz yükselebilir, çizeceğiniz kariyer yolu sizi memnun eder.

Rüyada naftalin kokusu duymak, geçmişte yaşanan güzel olayları yeniden hatırlamak ve bazı insanlara özlem duymak anlamına gelir. Sevdiklerinden uzakta yaşayanlar onları görmek ve ziyaret etmek isteyebilir. Eğer sevdiğiniz kişiden ayrıldıysanız tekrar bir araya gelmeniz için biri vesile olabilir. Sevdiğiniz kişi sizi özleyip sizinle tekrar görüşmek için kendini affettirmeye çalışabilir.

Rüyada Naftalin Dökmek

Sağlık sorunları olanların iyileşmesine ve kendilerini daha zinde hissedeceklerine, sağlıklarının değerini anlayacaklarına yorumlanır. Eğer psikolojik olarak da sizi huzursuz eden ve stres veren şeyler varsa biter. Kuruntular biter ve daha mutlu olabilir, omuzlarınızdaki bazı yüklerden kurtulmanın rahatlığını hissedebilirsiniz. Bir süredir sizi üzen kişiler ile de aranızdaki husumetler biter.

Rüyada Naftalin Görmek İslami Yorumu

Rüyada naftalin görmek ihya yorumu, sizden yaşça büyük insanlardan iyilik görmek ve maddi manevi desteklerini esirgemeyeceklerine yorumlanır. Aile büyükleri de size yardım edip yanınızdan ayrılmaz ve hayallerinizin gerçekleşmesinde sizi koruyup kollarlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status